Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kocka so supermarketom CBA bude aj v Modre a Martine

21.08.2014, 05:40 | Daniel Suchý | © 2014 News and Media Holding

Práce na šiestom malom nákupnom centre siete Kocka sa začali v Martine. Prestavba bývalého obchodného centra Spektrum na ulici M. R. Štefánika má byť hotová začiatkom budúceho roka a otvárať by sa malo vo februári.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

CBA

Členitý pôdorys dvojpodlažnej budovy zostane po rekonštrukcii zachovaný. Pestrofarebná fasáda však dostane úplne novú podobu zhodnú s ostatnými Kockami.

Na prízemí bude, rovnako ako v ostatných obchodných centrách siete, Cent Supermarket CBA. Okrem toho by malo vzniknúť aj osem priestorov rôznej veľkosti na prenájom. Vstup do nich bude zo vstupnej haly aj z ulice.

Na poschodí bude jeden veľký priestor na prenájom. Ďalšia prevádzka má byť aj v podzemí so vstupom z ulice Emila Boleslava Lukáča. Parkovanie zostane na dnešnom parkovisku, ktoré bude tiež zrekonštruované.

Investorom projektu je materská spoločnosť reťazca CBA – M-Market. Už vo februári začala aj rekonštrukciu obchodného domu na Dukelskej ulici v Modre. Práce sú už dokončené.

Otvorenie je podľa marketingovej manažérky CBA Ivety Erdélyiovej naplánované na 9. septembra. V modranskej Kocke bude hlavným nájomcom tiež supermarket Cent, jeden z formátov CBA.

Kocka ModraZdroj: M-Market

Prvé lokálne obchodné centrum siete Kocka otvorili predvlani v Senci. Odvtedy pribudli ďalšie vo Zvolene, Turčianskych Tepliciach a Veľkom Krtíši. Celkovo má M-Market v pláne otvoriť dvanásť Kociek v zrekonštruovaných objektoch lokálnych nákupných stredísk, ktoré vlastní. Ďalšie by mali pribudnúť v Starej Ľubovni, Vrútkach a Rožňave.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy CBA

Diskusia (0 reakcií)