Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Cena za Národný futbalový štadión by mala byť až 100 miliónov eur

28.01.2020 | TASR

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

28.01.2020 | BrunoBruno

Tak šup šup podpísať všetky dohody do volieb...

28.01.2020 | Darija

“Štát sa zaviazal dostavať a odkúpiť nekomerčnú časť štadióna“.

Nerozumiem, čo je nekomerčná časť štadióna, teda okrem toho, že štát nebude mať z tejto investície žiadny výnos, veď načo aj. Sú to záchody, únikové šachty, schodisko?

28.01.2020 | shaggy

To je super nie? Postaví si celý komplex za štátne a štátu pripadne nezisková časť.

28.01.2020 | Darija

Však toto. Čiže záchody za 100 mil eur. No pekne.

29.01.2020 | salamoon

a pre vas menejstatnikov to preco nie je super ?.. vy ste odkedy na strane statu proti podnikatelovi ?.. to nie je dobre, ze aj tento kapitalista zmensuje (dojí) stat ?

28.01.2020 | Money

Náklady za výstavbu Národného futbalového štadióna (NFŠ) na bratislavskom Tehelnom poli boli audítorskou spoločnosťou verifikované na 98,447 milióna eur bez DPH, čo je o 23,247 milióna eur viac

Informovalo o tom v utorok Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu (MŠVVaŠ) SR, ktoré v tejto súvislosti predloží na rokovanie vlády návrh na zmenu kúpnej ceny.

..... AKO LAHKO JE PRE URADNICKOV POSLAT PENIAZE.

.... ten čo robí na HPP je ovca. zdieraný z každej strany, viacej platí na dani z príjmu ako živnostník od 2020 a ešte aj DPH štátu platí z každého nákupu. A chlapci a dievčatá z auditorskej - oni sú asi stávbarska firma tiež, napočítali v excely 98,447 milionikov, ktoré treba poslať vekslákovi, aby tie náklady čo platil z vlastného za jeho bytovku, mu boli tiež preplatené.

Matovič na ministra vnútra a všetko prešetrovať. Každú tehlu, čo tam zabetonovali.
A ministerku ktorá toto navrhla do basy vrátane podvodného konania keby chceli ukradnúť stovky milionov eur určené z eurofondov na vedy a vyskum.

29.01.2020 | demo50

KPMG je renomovaný poradca slovenských oligarchov...
https://e.dennikn.sk/1689834/vysledky-projektu-za-33-milio­nov-vyplatena-brhelova-firma-miliony-pre-kpmg-a-st­atu-ostal-nedokonceny-projekt/?ref=e

29.01.2020 | Jozko Ferko

Z A R O B E N É vlastnou hlavou...celá tá slávna poradenská " štvorka" slúži len na krytie...Fešák zo Skalice už má v podstate zarobené niekoľko desiatok miliónov presne podľa vzoru Široký a spol sro.

29.01.2020 | gejza77

je trestné priať niekomu rakovinu ?

30.01.2020 | čézare

je normalne ze stavba sa predrazi specialne stadione kde vam kazdy rok UEFA meni pravidla. ak chceme aby sa u nas hral 1x poriadny zapas potrebujeme poriadny stadion. Inak povedane aj tento stadion bude stacit maximalne na futbalove super finale. Na viac stadion nema ziadne ME, MS, Finale ligy majstrov alebo Europskej ligy … kazdopadne netusim a nedovoloval by som si osocovat nikoho za nieco predrazene pokial nepoznam podklady a historiu, dohody zmluvu. Myslim si ze Kmotrik nie je idiot a ked vidi denne co sa deje okolo politiky fica a kocnera a spol urcite by si nedovolil poslat fakturu o 23 milionov vacsiu pokial by na to nemal narok z titulu zmluvy. nechcem ho obhajovat ale Kmotrik je sikovny na rozdiel od Kocnera a spol. a na druhej strane ak to stat nekupi od kmotrika stadion mu ostane a on si na nom zarobí koncertami, prenajmom pre SFZ. nezabudajte ze TT stadion o 2 - 3 roky a tak isto Zilinsky nesplnaju kriteria pomaly na reprezentacny priatelsky zapas … Zilina nesplna travnikom a TT sa pomaly rozpadava … + kedze ho TT ako mesto kupilo od Poora za 1 euro v case to dopadne ako s ostatnými stadionmi … budu len a len chatrat ...