Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Cena za výstavbu Národného futbalového štadióna stúpla o takmer 4,5 milióna eur

28.11.2019 | TASR

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

28.11.2019 | shaggy

Cena "dodatočných stavebných prác" - také bolo aj pri zimnom štadióne. A tiež úplnou náhodou z toho vzišla vysoká budova tesne pri štadióne. Ale myslím si, že štát by mal financovať šport a je to správne!

28.11.2019 | Darija

Neviem, ako ďalej.

Pri rozpočtovaní novostavby rodinného domu som zabudla do kalkulácie zahrnúť, prepáčte, tu si pomôžem citáciou z článku, nakoľko mi bola diagnostikovaná mentálna retardácia - kód F71, ale vraj je to ok (Karmen - susedka č. 1 povedala): “práce súvisiace so vzduchotechnikou, kúrením a chladením a zdravotechnikou, nevyhnutné na realizáciu a naplnenie predmetu a účelu stavby”.

Podľa názoru Aranye - susedka č. 2, by som sa v každom prípade mala obrátiť na štát, veď ja predsa nemôžem za to, že mám tú F71! Obidve sa dokonca zhodli na tom, že štát ešte nikdy nikomu neodmietol pomoc. Vraj má “kopec” peňazí, dokonca aj to naše zlato už bude konečne doma! A údajne skoro vždy zaplatí aj za to, čo nemusí a čo vôbec neexistuje. Tak sa nemám hanbiť a ísť do toho. Spolu s F71.

28.11.2019 | gejza77

chýba trest smrti za ekonomickú kriminalitu, pranie špinavých peňazí a korupciu