Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Centrum Dubrawa na okraji Dúbravky už otvorili

30.08.2013, 05:40 | Ľuboš Mistrík | © 2013 News and Media Holding

Na severozápade hlavného mesta pribudlo ďalšie nákupné stredisko

  • Tlačiť
  • 0

Bratislava má nové obchodné centrum. Na okraji mestskej časti Dúbravka totiž tento týždeň otvorili projekt pomenovaný Dubrawa, ktorý má ambíciu získať kupujúcich najmä z tejto štvrte a okolia.

Ide o podobný koncept ako v nákupnom centre Glavica v Devínskej Novej Vsi alebo Hron v Podunajských Biskupiciach, hlavným nájomcom teda bude Tesco v spojení s menšími prevádzkami.

Dvojpodlažná budova ponúka necelých 5-tisíc m2 pre dvadsať obchodov a hypermarket. K dispozícii boli prevádzky s výmerou od 20 po 194 m2, dnes z nich ostávajú voľné už len štyri priestory.

K Tescu pribudla kaviareň, pizzeria, čínske bistro, dm drogéria, kaderníctvo, herňa, kníhkupectvo, poisťovňa Wustenrot a ďalšie.

Obchodné centrum Dubrawa

Obchodné centrum DubrawaZdroj: Dubrawa

Pre potreby parkovania vzniklo vonkajšie parkovisko s kapacitou vyše 160 áut a podzemné garáže pre 85 áut. Dubrawa sa nachádza za obratiskom električiek v smere z mesta vedľa cesty do Devínskej Novej Vsi.

Investorom je firma Dúbravčice, s.r.o., za ktorou stojí Eurolease RE Development, s.r.o. Táto je priamo pod skupinou Raiffeisen, hoci výstavbu zabezpečuje Tatra Residence. Ide o developerskú dcéru Tatra banky, ktorá zastrešovala viaceré aktivity, momentálne ponúka na predaj pozemok v Ružinove a Dúbravke, chystá aj výstavbu bytov v Devínskej.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Tatra residence

Diskusia (0 reakcií)