Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Chefstreet otvorila prevádzku v Rosume namiesto ohláseného Thali

19.04.2017 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Kancelársky komplex Rosum má nového nájomníka. Reštauráciu tu otvorila streetfoodová značka Chefstreet. Ide už o druhú prevádzku pod touto značkou, prvú otvorili koncom minulého roka vo Freshmarkete.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy

Food, Rosum

Oproti medializovaným plánom ide o zmenu. Pôvodne mala podľa developera v kancelárskej budove sídliť značka Thali. Prevádzkovateľ, ktorý má pod palcom oba koncepty, sa však rozhodol urobiť zmenu. „Pri rozhodovaní zohral úlohu fakt, že značku Thali prevádzkujeme na Miletičke, čo je asi päť minút od novej prevádzky,“ vysvetľuje pre TREND Reality manažér prevádzok Thali a Chefstreet Marek Jánošík.

Na Bajkalskej ulici, kde nová pobočka sídli, chcú však ponúkať aj indické jedlo. „V obmedzenom množstve bude v dennej ponuke aj jedlo pripravené kuchármi z Thali,“ vysvetľuje M. Jánošík. Prevádzka Chefstreetu má kapacitu 80 až 100 ľudí a bude fungovať na rovnakom princípe ako prvá vo Freshmarkete.

Neprehliadnite

Druhý Chefstreet nemá byť poslednou prevádzkou. „Hľadáme aj ďalšie priestory, aktuálne však nemáme nič dohodnuté,“ naznačuje manažér a dodáva, že od dva až tri týždne by mali otvoriť šiestu pobočku Thali v administratívnom komplexe BBC V.

Okrem dvoch zaužívaných konceptov pracuje gastroskupina aj na treťom. „Pripravujeme nový brand. Aktuálne testujeme novú prevádzku na Račianskej ulici v administratívnom centre Reding Tower. Na rozdiel od prvých dvoch bude s obsluhou a úplne novým prístupom pri tvorení jedla,“ prezrádza M. Jánošík.

Okrem Chefstreetu patria medzi nájomcov komerčných priestorov Rosumu aj potraviny Delia, jedáleň City Cantina a kaviareň Coffeeshop Company. Už skôr bol ohlásený aj príchod pobočky Tatrabanky.

Kancelárska časť budovy stále hľadá posledných nájomcov. „Aktuálne máme dohodu už s desiatimi nájomcami, ktorí dokopy obsadia viac ako 60% budovy. V súčasnosti rokujeme aj s ďalšími potenciálnymi nájomcami, ich mená však zatiaľ nebudeme prezrádzať,“ konštatuje hovorca Penty Gabriel Tóth. Budova by mala byť do konca tohto roka obsadená.

Poznámka: Týždenník TREND a portál TREND.sk sú súčasťou vydavateľstva News and Media Holding, ktoré patrí finančnej skupine Penta.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Food, Rosum