Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Chefstreet otvorila prevádzku v Rosume namiesto ohláseného Thali

19.04.2017, 20:00 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Kancelársky komplex Rosum má nového nájomníka. Reštauráciu tu otvorila streetfoodová značka Chefstreet. Ide už o druhú prevádzku pod touto značkou, prvú otvorili koncom minulého roka vo Freshmarkete.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Oproti medializovaným plánom ide o zmenu. Pôvodne mala podľa developera v kancelárskej budove sídliť značka Thali. Prevádzkovateľ, ktorý má pod palcom oba koncepty, sa však rozhodol urobiť zmenu. „Pri rozhodovaní zohral úlohu fakt, že značku Thali prevádzkujeme na Miletičke, čo je asi päť minút od novej prevádzky,“ vysvetľuje pre TREND Reality manažér prevádzok Thali a Chefstreet Marek Jánošík.

Na Bajkalskej ulici, kde nová pobočka sídli, chcú však ponúkať aj indické jedlo. „V obmedzenom množstve bude v dennej ponuke aj jedlo pripravené kuchármi z Thali,“ vysvetľuje M. Jánošík. Prevádzka Chefstreetu má kapacitu 80 až 100 ľudí a bude fungovať na rovnakom princípe ako prvá vo Freshmarkete.

Neprehliadnite

Druhý Chefstreet nemá byť poslednou prevádzkou. „Hľadáme aj ďalšie priestory, aktuálne však nemáme nič dohodnuté,“ naznačuje manažér a dodáva, že od dva až tri týždne by mali otvoriť šiestu pobočku Thali v administratívnom komplexe BBC V.

Okrem dvoch zaužívaných konceptov pracuje gastroskupina aj na treťom. „Pripravujeme nový brand. Aktuálne testujeme novú prevádzku na Račianskej ulici v administratívnom centre Reding Tower. Na rozdiel od prvých dvoch bude s obsluhou a úplne novým prístupom pri tvorení jedla,“ prezrádza M. Jánošík.

Okrem Chefstreetu patria medzi nájomcov komerčných priestorov Rosumu aj potraviny Delia, jedáleň City Cantina a kaviareň Coffeeshop Company. Už skôr bol ohlásený aj príchod pobočky Tatrabanky.

Kancelárska časť budovy stále hľadá posledných nájomcov. „Aktuálne máme dohodu už s desiatimi nájomcami, ktorí dokopy obsadia viac ako 60% budovy. V súčasnosti rokujeme aj s ďalšími potenciálnymi nájomcami, ich mená však zatiaľ nebudeme prezrádzať,“ konštatuje hovorca Penty Gabriel Tóth. Budova by mala byť do konca tohto roka obsadená.

Poznámka: Týždenník TREND a portál TREND.sk sú súčasťou vydavateľstva News and Media Holding, ktoré patrí finančnej skupine Penta.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy grécke jogurty, test

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pridať inzerát