Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Chýbajúce námestie? Obec vyrieši problém zbúraním Jednoty

11.07.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

11.07.2017 | HromBlesk

Len prajem obci Velke ROvné aby zvládlo túto výzvu tak ako obec Stará bystrica na Kysuciach a nie tak ako väčšina obcí, ktoré urobili nevkusnú gýčovú haraburdu. Vizualizácia skôr hovorí o o druhej variante.

23.07.2017 | shaggy

Dávať ako príklad negýčovej rekonštrukcie Starú Bystricu? Really?
Ale hej, gýč je subjektívna záležitosť...

11.07.2017 | antonmichalka

Málo stromov. Málo tieňa. Veľa betónu a málo zelene. V lete tam bude neznesiteľne horúco.

11.07.2017 | Andrej_sk

+

11.07.2017 | volim teda som

a do stredu si capnite narodnu sochu kapitáňa/sloptu/cyrýlasmetúdem alebo dvojicky janciho s palinom...alebo podobnu sprostost.... a hlavne obrovsky kriz

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát