Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

City Gate spúšťa predaj bytov, v ponuke je aj luxusný penthaus.

26.04.2017, 00:00 | PR

Inzercia | Bývanie v historickom centre Bratislavy môže byť aj vaša každodenná realita. V budove City Gate, ktorú svojou strategickou polohou môžeme považovať za vstupnú bránu do centra hlavného mesta, je momentálne na predaj 6 bytov.

  • Tlačiť

V ponuke sú  dvoj, troj aj štvorizbové byty a dokonca aj luxusný penthaus s dokonalým výhľadom na historickú časť mesta. Výmery bytov sa pohybujú od 60,8 m2 až po 252 m2.

Skutočne v centre

City Gate prepája jedno z najznámejších námestí v samotnom srdci Bratislavy a historickú časť Starého mesta. Budova je lemovaná Laurinskou a Gorkého ulicou, vďaka čomu bude jej nových obyvateľov deliť od pulzujúceho života metropoly naozaj iba pár krokov. Milovníkov kultúry poteší aj skutočnosť, že súčasťou budovy je Mestské Divadlo P.O. Hviezdoslava.

Bývanie pre náročných

Budova bola pôvodne postavená pre Slovenskú národnú banku, neskôr Všeobecnú úverovú banku, ktorá v nej celý čas sídlila. Počas rekonštrukcie prešla významnou zmenou pod vedením architektov Panáka a Kusého, ktorí vrátili do parteru obchodné priestory. Aktuálne sa v nej nachádza fitness centrum o výmere takmer 1600 m2, kaviareň a známe módne butiky. Súčasťou budovy bude už čoskoro aj wellness centrum s bazénom. Vďaka lukratívnej polohe nájdete v tesnej blízkosti objektu aj množstvo reštaurácií.

Interiér, ktorý nadchne

Vnútorné vybavenie navrhli architekti Cakov a Makara.  Pôvodné vitráže Janka Alexyho, prepracované detaily, kamenné obklady a nádherné točité schodisko nevtieravo skombinované s modernými architektonickými prvkami sú zárukou, že City Gate splní aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich budúcich majiteľov.

  • Tlačiť

Tagy PR články