Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Datart otvorí v Eurovei na jeseň

13.02.2017, 05:01 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Spoločnosť prevádzkujúca bratislavské nákupné centrum Eurovea už dostala stavebné povolenie na úpravy plánované po zatvorení predajne Marks & Spencer. Okrem Datartu, ktorý britského obchodníka nahradí, má centrum ďalších nových nájomníkov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

BMW, predaj

Marks & Spencer sa dnes rozkladá na prízemí a prvom podzemnom podlaží. Predajňu zavrie ku koncu marca. Následne sa začne prestavba priestorov, vrátane demontáže eskalátora a uzavretia otvoru medzi podlažiami.

Datart totiž obsadí len spodné podlažie, ohľadom prenájmu priestorov po Marks & Spencer na prízemí centrum ešte rokuje. „Ak všetko pôjde dobre, Datart otvorí v septembri,“ hovorí Oľga Hammer, marketingová manažérka Eurovey.

Centrum pokračuje aj v ďalších stavebných zmenách. Po prestavbe eskalátorov v galérii sa Eurovea pustila aj do premeny toaliet, prvé už sú dokončené. Chystajú sa aj nové detské kútiky.

V nákupnom centre otvorila pred dvomi týždňami prevádzka Bubbleology. Už tento týždeň otvorí najväčší pivný bar v Bratislave Craft Beer Gallery. V priebehu februára a marca ešte pribudnú prevádzka reťazca rýchleho občerstvenia Subway, nový ázijský gastro koncept Sumi by Sajado a parfuméria Douglas.

Eurovea - nová prevádzka BubbleologyZdroj: Eurovea

Posledne menovaná značka už v minulosti odišla zo slovenského trhu. Predajne mala v Auparku, Avione aj Shopping Palace. Popri Eurovei otvorí Douglas opäť práve aj v Auparku, termín je 7. apríl.

Petržalské nákupné centrum má aj ďalších nových nájomníkov, už 3. marca otvorí prvú predajňu na Slovensku britská módna značka Superdry. Pripravuje sa aj znovuotvorenie predajne Baťa v novom priestore a prvá slovenská predajňa značky Massimo Dutti.

Neprehliadnite

Aupark, ktorý prešiel v rokoch 2013 – 2015 veľkou modernizáciou za 19 miliónov eur, rovnako ako Eurovea chystá rozšírenie. Obe najúspešnejšie nákupné centrá sú takmer naplno obsadené a hovoria o záujme nových značiek, ktoré nedokážu v súčasných priestoroch umiestniť.

Plány dostavieb reagujú aj na novú konkurenciu v podobe Stanice Nivy, ktorá okrem nového autobusového terminálu prinesie aj obchody na ploche 70-tisíc štvorcových metrov.

Veľké nákupné centrá v Bratislave
Názov Prenajímateľná plocha (m2) Rok otvorenia
Stanica Nivy* 70 000 2019*
Avion Shopping Park 66 300 (+Ikea 36 700) 2002
Aupark 57 780 (rozšírenie cca 17 000*) 2001
Eurovea Galleria 55 000 (rozšírenie 25 000*) 2010 (2019*)
Bory Mall 54 000 2014
Polus City Center 38 500 2000
Central 36 000 2012
Shopping Palace 35 000 2004
* plánované
  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy BMW, predaj

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves Štartovacie byty alebo vynikajúca investičná príležitosť. Byty Bystrická v Devínskej Novej Vsi od 85 758 EUR so štandardom v cene. Pozrite si ponuku bytov.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE - ZÁHORSKÁ BYSTRICA

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE  - ZÁHORSKÁ BYSTRICA Vyberte si bývanie v nádhernom byte s vlastnou predzáhradkou, v byte s balkónom a lodžiou, či byte na najvyššom poschodí s veľkou terasou v príjemnej lokalite.

POSLEDNÉ DVA BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY!KRAMÁRE

Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v lukratívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Pridať inzerát