Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Delia otvára dočasný obchod v nákupnom centre Avion

01.03.2017, 13:25 | ds | © 2017 News and Media Holding

Slovenská maloobchodná sieť potravín Delia v stredu otvorila predajňu v bratislavskom nákupnom centre Avion. Prevádzka s rozlohou 170 štvorcových metrov je 25. predajňou reťazca, hneď túto sobotu pribudne aj ďalšia pri Zlatých pieskoch.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

Avion, Delia

Delia postavená v pasáži Avionu má za úlohu pomôcť najväčšiemu nákupnému centru na Slovensku zastúpiť potravinového operátora počas rekonštrukcie hypermarketu, ktorý je až do jesene zatvorený.

„V Avione budeme pôsobiť dočasne, pokiaľ sa v obchodnom centre neotvorí hypermarket. Vnímame to ako jedinečnú príležitosť a podporu značky ako takej. V roku 2017 plánujeme expanziu aj naďalej so zameraním na prevádzky v Bratislave a okolí,“ tvrdí Jozef Berko, riaditeľ spoločnosti Delia.

Neprehliadnite

„Koncept v Avione je neštandardný. Delia na malej ploche obslúži a zabezpečí túto chýbajúcu komoditu návštevníkom centra. Potvrdzuje to, že sú schopní akceptovať výzvu a značka je hodná pozície v najlepších obchodných centrách,“ hovorí Katarína Paule, vedúca maloobchodného tímu poradenskej spoločnosti Cushman & Wakefield na Slovensku, ktorá prenájom priestorov zabezpečovala.

Potraviny Delia v AvioneZdroj: Cushman & Wakefield

Delia sa zameriava na predaj čerstvých výrobkov, pečiva a zákuskov. Od otvorenia prvej predajne v decembri 2015 rozšírila sieť na aktuálnych 25 predajní v Bratislave, Pezinku a širšom okolí. Už túto sobotu 4. marca otvorí ďalšiu prevádzku v centre Styla pri Zlatých pieskoch.

V Avione sa v januári začala rekonštrukcia priestoru po reťazci Hypernova. Nahradiť ho má Kaufland. Projekt prestavby počíta so zmenšením potravín zo súčasných 13 500 m2 na 5 700 m2. Na uvoľnenej ploche majú vzniknúť nové obchody, detské herne a v centrálnej časti súčasného hypermarketu nový food court so 14 gastro prevádzkami a terasou.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Avion, Delia

Diskusia (0 reakcií)