Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Developer Eurovey zavesí sklenený bazén medzi budovy

21.08.2015, 11:00 | Daniel Suchý | © 2015 News and Media Holding

Obyvatelia nového bytového komplexu Embassy Gardens v londýnskej štvrti Nine Elms si budú môcť zaplávať v sklenenom bazéne zavesenom medzi dvomi bytovkami desať poschodí nad ulicou. Chodcom sa tak naskytne pohľad pripomínajúci rybičky v akváriu.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Bazén dlhý 25 metrov so šírkou takmer šesť a hĺbkou tri metre bude mať steny zo skla s hrúbkou dvadsať centimetrov. Naplnený má byť vodou hlbokou 1,2 metra, ktorá by tak mala vážiť zhruba 175 ton. Bazén bude prepájať strešné terasy prístupné len pre obyvateľov komplexu. V lete tu bude aj bar, kúpele a oranžéria.

Takémuto výstrelku zodpovedajú aj ceny bytov, ktoré sa začnú predávať v septembri od 602-tisíc libier (vyše 840-tisíc eur). Embassy Gardens sa začal stavať toto leto a má byť dokončený v roku 2017.

Spolu s druhou fázou Legacy Buildings prinesú dvetisíc bytov, hotel so sto lôžkami, kancelárie, obchody a oddychové zariadenia. Súčasťou projektu je aj nové námestie a park prepájajúci Vauxhall s Battersea Parkom.

Embassy GardensZdroj: HAL Architects/Ballymore Group/Nine Elms London

Embassy Gardens zaberie 7,8 hektára a priamo v jeho susedstve vyrastie vyše dvojhektárový areál novej americkej ambasády. Developerom multifunkčného projektu je írska firma Ballymore, ktorá stojí aj za bratislavskou Euroveou.

Aj londýnsky projekt vzniká revitalizáciou nábrežia. Nová štvrť Nine Elms vyrastá neďaleko historickej elektrárne Battersea Power Station, ktorá tiež prechádza premenou na multifunkčný komplex s bývaním.

Embassy GardensZdroj: HAL Architects/Ballymore Group/Nine Elms London

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE - ZÁHORSKÁ BYSTRICA

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE  - ZÁHORSKÁ BYSTRICA Vyberte si bývanie v nádhernom byte s vlastnou predzáhradkou, v byte s balkónom a lodžiou, či byte na najvyššom poschodí s veľkou terasou v príjemnej lokalite.

POSLEDNÉ DVA BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY!KRAMÁRE

Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v lukratívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Pridať inzerát