Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Developer Finep vymenil riaditeľa na Slovensku

22.01.2019, 11:01 | tv | © 2019 News and Media Holding

Developer Finep SK, ktorý je na Slovensku známy najmä vďaka projektom Jégého alej či Premiére, vymenil riaditeľa. Slovenskú divíziu má od nového roka na starosti Borek Simandl.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy

Finep

B. Simandl pôsobí v štruktúrach Finep Holdingu už sedem rokov. Do pozície riaditeľa slovenského Finepu prešiel z pozície Senior Residential Develepment manažéra pre český trh, na ktorej pôsobil od roku 2015.

Pôvodná riaditeľka zostáva

Nový riaditeľ, ktorý má 32 rokov, je absolventom Fakulty stavební na ČVUT v Prahe. Svoje prvé pracovné skúsenosti získal v spoločnostiach Termo + holding a Hochtief CZ.

Neprehliadnite

Pozíciu riaditeľa získal po doterajšej riaditeľke Olge Petkovej, ktorá firmu viedla od roku 2007 a odchádza do dôchodku. O. Petkova však bude naďalej pracovať aj v spoločnosti, keď aktuálne zostáva v predstavenstve spoločnosti.

Viacero projektov

Finep je aktívny na bratislavskom trhu, kde realizoval projekt Jégého alej. Aktuálne pripravuje jeho pokračovanie, ktoré má pri Trnavskom mýte vytvoriť ďalších 500 bytov. Okrem toho dokončuje niekoľko rokov rozostavaný skelet na Šancovej ulici, ktorý nesie meno Premiére.

V jeho susedstve má pribudnúť projekt Endlicher House. Developer okrem iného rozmrazil aj projekt v Dúbravke. Komplex Pod záhradami situovaný na pozemku pri predajni Lidlu medzi Saratovskou a ulicou Pod záhradami v bratislavskej Dúbravke má priniesť 108 bytov a štúdii.

  • Tlačiť
  • 1

Tagy Finep