Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Do kancelárskych veží v Poluse idú aj Lidl a Ricoh

11.04.2017, 10:00 | ds | © 2017 News and Media Holding

Prevádzkovateľ administratívnych veží Polus Towers pri rovnomennom nákupnom centre v bratislavskom Novom Meste získal nových nájomníkov. Spoločnosť Immofinanz podpísala od začiatku roka zmluvy na štyritisíc štvorcových metrov kancelárskej plochy.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Novými nájomníkmi komplexu pri Kuchajde sú finanční sprostredkovatelia N&N Corp, potravinový reťazec Lidl, svetová technologická spoločnosť Ricoh Slovakia alebo jedna z najväčších jazykových škôl Empire Bratislava.

Najväčšiu plochu si prenajali spoločnosti N&N Corp a Lidl v Polus Tower II. V rovnakej veži obsadí približne 500 štvorcových metrov cestovná kancelária Kartago Tours. Zhruba 400 štvorcových metrov podpísala spoločnosť Ricoh Slovakia špecializujúca sa na kancelárske tlačové zariadenia, riešenia produkčnej tlače, systémy pre správu dokumentov a IT služby.

V Polus Tower I obsadili spolu asi 600 m2 architektonická a developerská spoločnosť Atrios a spoločnosť Tower Finance pôsobiaca v oblasti finančníctva a bankovníctva. Skupinu nových nájomcov dopĺňa dynamický start up First Food Production, ktorý sa zaoberá dovozom komoditných a bio potravín.

Neprehliadnite

„Množstvo nájomných zmlúv podpísaných v posledných mesiacoch je výsledkom minuloročnej rekonštrukcie oboch veží v kombinácii s benefitmi, ktoré Polus Towers svojim nájomcom ponúkajú, konkrétne výbornú dopravnú dostupnosť a veľa príležitostí na nakupovanie, služby a relax na dosah ruky,“ hovorí Peter Očovan, Country Manager Operations v Immofinanz Slovensko.

Developerská spoločnosť Immofinanz spustila modernizáciu administratívnych veží pri jej nákupnom Polus City Centre v roku 2015 po odchode najväčších nájomníkov. Do budov dokončených v rokoch 2001 a 2003 investovala 25 miliónov eur. Od dokončenia modernizácie sa jej podarilo získať už viacerých nových nájomníkov.

Immofinanz okrem Polusu vlastní na Slovensku aj sieť menších nákupných parkov Stop.Shop a trnavské nákupné centrum Arkadia.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Immofinanz, Polus

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy

Moderné bývanie neďaleko Bratislavy • Ružová ulica - Senec • 3-izbový byt s vlastným kúrením • podlahová plocha bytu 64 m2 + terasa 10 m2 • tichá novovybudovaná lokalita

Pridať inzerát