Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Do kancelárskych veží v Poluse idú aj Lidl a Ricoh

11.04.2017 | ds | © 2017 News and Media Holding

Prevádzkovateľ administratívnych veží Polus Towers pri rovnomennom nákupnom centre v bratislavskom Novom Meste získal nových nájomníkov. Spoločnosť Immofinanz podpísala od začiatku roka zmluvy na štyritisíc štvorcových metrov kancelárskej plochy.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Novými nájomníkmi komplexu pri Kuchajde sú finanční sprostredkovatelia N&N Corp, potravinový reťazec Lidl, svetová technologická spoločnosť Ricoh Slovakia alebo jedna z najväčších jazykových škôl Empire Bratislava.

Najväčšiu plochu si prenajali spoločnosti N&N Corp a Lidl v Polus Tower II. V rovnakej veži obsadí približne 500 štvorcových metrov cestovná kancelária Kartago Tours. Zhruba 400 štvorcových metrov podpísala spoločnosť Ricoh Slovakia špecializujúca sa na kancelárske tlačové zariadenia, riešenia produkčnej tlače, systémy pre správu dokumentov a IT služby.

V Polus Tower I obsadili spolu asi 600 m2 architektonická a developerská spoločnosť Atrios a spoločnosť Tower Finance pôsobiaca v oblasti finančníctva a bankovníctva. Skupinu nových nájomcov dopĺňa dynamický start up First Food Production, ktorý sa zaoberá dovozom komoditných a bio potravín.

Neprehliadnite

„Množstvo nájomných zmlúv podpísaných v posledných mesiacoch je výsledkom minuloročnej rekonštrukcie oboch veží v kombinácii s benefitmi, ktoré Polus Towers svojim nájomcom ponúkajú, konkrétne výbornú dopravnú dostupnosť a veľa príležitostí na nakupovanie, služby a relax na dosah ruky,“ hovorí Peter Očovan, Country Manager Operations v Immofinanz Slovensko.

Developerská spoločnosť Immofinanz spustila modernizáciu administratívnych veží pri jej nákupnom Polus City Centre v roku 2015 po odchode najväčších nájomníkov. Do budov dokončených v rokoch 2001 a 2003 investovala 25 miliónov eur. Od dokončenia modernizácie sa jej podarilo získať už viacerých nových nájomníkov.

Immofinanz okrem Polusu vlastní na Slovensku aj sieť menších nákupných parkov Stop.Shop a trnavské nákupné centrum Arkadia.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 1

Tagy Immofinanz, Polus