Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Do „Zváračáku“ chce ísť ministerstvo ešte tento rok, potvrdená je výška nájmu

23.04.2019 | TASR | pol

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

23.04.2019 | HromBlesk

Hrozne sa mi to páči. Predáme vyskumák z rúk štátu a potom si to štát prenajme. Prirodzene násobne drahšie. pekne. necháme rozpadnúť nemocnicu Razsochy a kupme od sukromníka Bory.

A čo by sa stalo keby Ministerstvo sprvaiodlivosti sídlilo napr v budove bv Banskej Stiavnici...napr vo výobe cigariet alebo v iných budovách na námestí???, ?? NIC ušetríme milióny zachránime pamiaktu v ŚTiavnici.

23.04.2019 | zakaznik

Štátnych budov je v Bratislave neúrekom. Vačšinou v nich pracujú úradníci na presnom opaku oficiálne deklarovaných cieľov.
Typickým príkladom je obrovská budova Ministerstva nezamestnanosti a chudoby na Špitálskej.

23.04.2019 | milan_k

chudaci ako s nimi cvicia, zasluzili by si uz normalne priestory niekde v standardnom business centre a oni ich vlacia z jednej komunistickej budovy do druhej, dost lutujem tych zamestnancov

23.04.2019 | Hatatitlova kobyla

Preco by si to mali zasluzit? Cim si to zasluzili?

23.04.2019 | milan_k

vsetky ministerstva maju ako tak normalne priestory na svoje fungovanie, ale spravo bolo doteraz v desnej budove s nedostatkom priestoru pre spisy a vsetko co bolo treba a teraz ich davaju do dalsej komunistickej budovy. Zasluzili si to tym, ze dlhe roky rokuce pracovali v budove ktora nebola vhodna ani dostatocne velka pre toto ministerstvo, v neustalej improvizacii, vsetci ministri im slubovali ze im najdu nejake normalne priestory konecne a teraz toto

24.04.2019 | Hatatitlova kobyla

Ked sa mi nelubi pracovne prostredie, budova, kolektiv, sef, malo miesta na spisy, idem spokojne pracovat za dvojnasobny plat inam.
Ak si schopny.
Ti neschopni beru tabulkovy plat a chcu krasiu kancelariu.

23.04.2019 | zakaznik

NBS pracuje na zlikvidovaní slovenskej ekonomiky na 30 poschodiach, aj keď sme členom eurozóny. A ja sa pýtam, načo je im toľko priestoru?

Tam sa nenájde miesto pre iných zbytočných štátnych úradníkov?

24.04.2019 | carlosko

Miešaš hrušky s jablkami. Keď sa v tom nevyznáš, tak sa láskavo nezapájaj. Mám najradšej ľudí, ktorí s aserú do všetkého. NBS nie je štátnou inštitúciou a pokiaľ nepoznáš rozdiel, tak je zbytočné sa o tom baviť. A akým spôsobom podľa Teba pracuje na zlikvidovaní slovenskej ekonomiky? Mimochodom, na to v pohode stačia aj tri poschodia NR SR príp. Úradu vlády.