Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Domaši chcú vdýchnuť nový život. Obce žiadajú na dobudovanie rezortu milióny

22.01.2020 | TASR | Redakcia TREND Reality

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

22.01.2020 | enko

v tej vodnej nadrzi je kazdym rokom menej a menej vody, co tam chcu stavat? ta nadrz
nikdy nebola stavana na rekreacne ucel

23.01.2020 | Brunteles

No a čo? Ale peniaze sa minúť dajú.... Papier znesie pekné vizualizácie.

23.01.2020 | zajo-

Zaujímavé info o pozemkoch na Domaši

Prečítajte si tento príspevok od nick "Ferdinand B." v červenom rámčeku na tomto odkaze:

https://diskusie.sm...

23.01.2020 | Runforfun

Pekný papier. A čo urobili obce od dnes??? Bordel okolo DOmaši, čierne stavby..ale tie sa dajú zbúrať.. Ale tie nové stavby....pane Bože ...haciendy ...a každá prirodzene vybetonovaný výbeh priamo do vody...ked ideš po pobreží tak na určitých úsekoch más každých 50 metrov dráhu do vody..vybetonovanú ako inak, privátne molo..z gýčových sudov..ako inak... Kto im to povolil???? Asi ten istý starosta ktorý teraz tak intenzívne forsíruje pomoc. Okolo DOmaši všade pozemkový ošiaľ, všade tabule o predaji pozemkov ....nádej Slovákov že konečne príde KOšičan či Blavák ktorému trčia z vrecka 500 EUR a bez rozmyslu kúpi všetko....a oni sediaci na riti 30 rokov konečne budú mať na nové auto. Je tu posledná šanca udržať čaro DOmaši. o dva roky bude neskoro a to majú starostova v rukách..preto najpr ukázať ako sa má vyvíjať celá Domaša, ktoré časti brehu budú nezastavné aká bude intenzita zástavby aké územné plany maju obce...inak ani EUR nedať z verejných zdrojov. Bol som pár krát na Zelenj lagune kam chodia aj lokálni zbohatlíci..mal som pocit že som vo film Ciara live. Uzasne cosi pocuvat rozhovory pri vedaljsích stoloch. Ale aj to čaro toho kúta našej špinavej a neutulnej krajiny.

23.01.2020 | Niless

Ako KApral s ludmi okolo seba urobil pre DOmasu viac ako vsetci ludia pred nim dookola celej nadrze. Ale tiez by som bol zvedavy odkial pan starosta vzal jedny z najlukrativnejsich pozemkov na DObrej.
Kazdopadne na taketo projekty by urcite boli vhodne eurofondy lebo tento projekt naozaj pomoze lokalite.

23.01.2020 | Runforfun

Tiež hovorím že im treba pomôcť, ale vysvetlite mi..oni lokálni politici a možno aj influenceri...nemajú gule aby odstránili "po našom" čierne stavby, aby nafotili cez pasce majiteľov čiernych stavieb..aby si to z očí do očí nevybavili pekne na dedine. To nie lebo aj to sú voliči a kamoši..ako na východe všetci. Na to aby išli čierne stavby dole, tak potrebujeme vládu a peniaze od vlády...čiže urobíme bordel a ešte na tom odstránení aj pekne zarobíme . A o týždeň nová čierna stavba a nové prachy od vlády. &Ved kto tam má tie haraburdy???? len okolitý rybári a dedinčania. AKo som písla bvez jasného plánu zakotveného v každom územnom pláne obce na celej DOmaši ...tak ako to robia susedia v Rakúsku.... by som im nedal ani cent. Lebo to dopadne ako Lunapark a celé územie sa degraduje. Chodte tma terza ..pane bože starých hrabúrd čo je tam, starých reštaurácií s mega kapacitou ...to che aby to celé malo hlavu a pätu a nie výkrik mólo...treba hovoriť čo ďalej.

23.01.2020 | Dandyx

Obce z okolia Domaše chcú stimuly, žiadosť im požehnal kňaz:

https://presov.korz...

24.01.2020 | mam_rad_jablka

Domaša aj Šírava boli za socializmu ťaháky cestovného ruchu. Pri šikovnom správcovi, jednom, by lokalita prinášala benefity.