Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Eperia ukázala, ako bude vyzerať po rozšírení. Pribudne aj samostatný Burger King

18.07.2019 | Martin Poláš

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

18.07.2019 | vw30

Konecne sa dockam restauracie Burger King v Prešove. Som vsak zvedavy ake kino bude v Eperii, pricom vo Forume bude 7 salovy Cinemax, tu sa posuskava, ze by to mala byt 5 salova Cinema City, tak uvidime. Kazdopadne super, ze sa Eperia rozsiri, osobne mi tam chyba detsky kutik.

19.07.2019 | fatalista

Uz sa to tu niekde rozoberalo pri starsom clanku. Pre cinema city Presov nie je zaujimavy trh, kedze neposobia nikde okrem BA. Skor mensie siete ako Ster Cinemas.

Ale kamenna pobocka Burger Kingu s drive thru potesi, uvidime ci to nebude nahodou uplne prva na Slovensku.

19.07.2019 | righty

šanca, že v PO bude Cinema City je nulová. okrem toho šanca, že v Prešove budú tri multikiná je max. 5 percent (proste ekonomický magor povie, že multikino chce a hotovo). Košický Aupark bol koncipovaný na multikino na treťom poschodí a po otvorení Cinemax a City Cinemas (dnes Ster Century) bol plán zmenený. tretie kino Prešov neuživí. skôr mi to pripadá, že sa J&T snaží eliminovať možnú konkurenčnú výhodu Forum. dve multikiná v tejto blízkosti (k Maxu) nedávajú ekonomický zmysel.

20.07.2019 | fatalista

nuz.. Max bude krvacat.