Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Esetu je v Auparku tesno, firma sa rozrastá do Digital Parku

01.08.2017, 05:01 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Softvérová spoločnosť Eset rieši kapacitné problémy. Firme, ktorá sa presadila aj na svetovom trhu, už nestačia kancelárske priestory v Aupark Tower. Za posledných šesť rokov sa počet jej zamestnancov takmer zdvojnásobil. Aj preto si firma prenajala nové kapacity v neďalekom Digital Parku.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 11

Eset sa zaraďuje medzi málo slovenských firiem, ktorých počet zamestnancov kontinuálne narastá. Pre ilustráciu, kým v roku 2011 pracovalo pre softvérovú spoločnosť 382 ľudí, vlani to bolo 633. Číslo pritom narastá aj v tomto roku.

Málo priestoru

„Eset pri aktuálnom počte 694 zamestnancov v Bratislavskej centrále už vyčerpal momentálne dostupné kapacity kancelárskych priestorov v Aupark Tower. Firma dlhodobo rastie nielen tržbami a počtom zákazníkov ale aj počtom zamestnancov, potrebovali sme preto nájsť vhodný priestor pre ich narastajúci počet,“ hovorí pre TREND Reality PR špecialistka spoločnosti Eset Zuzana Hošálová.

Neprehliadnite

Eset využíval 11-tisíc štvorcových metrov kancelárskych plôch v Aupark Tower. Keďže ďalšie rozširovanie v tomto komplexe už nebolo možné, firma hľadala nové priestory. A našla ich cez cestu v Digital Parku, ktorý patrí do portfólia investičnej skupiny Penta Investment.

„Do konca roka preberieme v neďalekom Digital Parku celkovo 2 800 štvorcových metrov, ktoré budú k dispozícii pre potenciálne 180 zamestnancov,“ konštatuje Z. Hošálová. Podľa jej slov firma počíta s ďalším náborom aj v budúcnosti.

Pripravujú súťaž

Aj preto firma nedávno prezentovala svoje plány postaviť nové sídlo. Pozemky na Patrónke nakoniec získala, slúžiť by mali pre 1 400 zamestnancov. „Eset momentálne zvažuje viaceré formy architektonických súťaží tak, aby bola výsledná forma pre spoločnosť čo najprijateľnejšia a zároveň pre samotných účastníkov aj dostatočne atraktívna,“ naznačuje Z. Hošálová.

Campus Esetu na PatrónkeZdroj: Eset

Okrem kancelárií by mala byť súčasťou nového areálu jedáleň pre 1 100 ľudí, športový pavilón či apartmány pre zahraničných pracovníkov, ktorí navštívia centrálu z iných kútov sveta. Firma počíta aj s podnikateľským inkubátorom, v ktorom by mali nájsť podporu startupy či priestorom pre študentov.

Poznámka: Týždenník TREND a portál TREND.sk sú súčasťou vydavateľstva News and Media Holding, ktoré patrí finančnej skupine Penta.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 11

Tagy Aupark Tower, Digital Park, Eset

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

POSLEDNÉ DVA BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY!KRAMÁRE

Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v lukratívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pridať inzerát