Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Eurovea City má finálnu podobu, hotová bude v roku 2023. Pozrite si nové vizuály

23.04.2019, 15:28 | Martin Poláš | © 2019 News and Media Holding

V pripravovanom projekte Eurovea City, ktorý premení územie v bratislavskom downtowne v okolí Landererovej, Čulenovej a Pribinovej ulice, ukázal developer J&T Real Estate ďalšie vizualizácie aj nové detaily o pripravovaných stavbách v tejto štvrti. S dokončením zóny sa počíta v roku 2023.

  • Tlačiť
  • 17

K Eurovea City spustil JTRE v týchto dňoch novú webstránku, v ktorej prehľadne zobrazuje, ako bude zóna pri Dunaji vyzerať po dokončení.

V celej štvrti Eurovea City bude pri zarátaní už funkčných stavieb ako Tower 115, Panorama City a Business aj prvej fázy Eurovey 1 470 bytov, 95-tisíc štvorcových metrov obchodných plôch, 285-tisíc štvorcových metrov kancelárií a kongresové centrum s plochou 8-tisíc štvorcových metrov.

Na trh pôjde 551 bytov

Predaj bytov ešte developer nespustil. Najviac nových bytov – 389 jednotiek – pribudne v 46-podlažnom mrakodrape Eurovea Tower s potvrdenou výškou 168 metrov. JTRE pritom avizuje aj 20 luxusných bytov a mezonetov.

V mrakodrape bude tiež lobby a obchodné priestory. Parkovanie je riešené v podzemí, do nákupného centra Eurovea prejdú rezidenti suchou nohou. Vežiak by mal byť dokončený v roku 2022.

Eurovea City (vizualizácia)Zdroj: JTRE

Administratívne povolenia k nemu developer postupne vybavuje, k územnému rozhodnutiu prišlo mestskej časti Staré Mesto viacero odvolaní. JTRE od marca realizuje v zóne sanáciu, ku ktorej už platné povolenia má.

Neprehliadnite

Nové byty budú k dispozícii aj v pokračovaní nábrežného bytového domu Eurovea Riverside, ktorý sa napojí plynule na dokončenú susednú výstavbu. JTRE potvrdilo

Dočítajte celý článok s predplatným TRENDU

už od 94 centov / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Sektorové rebríčky, hospodárske výsledky firiem
  • Obmedzenie reklamy na TREND.sk

Odomknite článok cez SMS
s týždenným predplatným len za 1,90 €

Získajte prístup za pár sekúnd cez SMS objednaním týždenného predplatného TREND Digital s automatickou obnovou.

Viac informácií.

  • Tlačiť
  • 17

Tagy Bratislava, Eurovea 2, Eurovea City, J&T Real Estate