Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Goodman zapĺňa haly v Senci

09.03.2017 | ds | © 2017 News and Media Holding

Developer a správca priemyselných nehnuteľností Goodman zaplnil takmer tri štvrtiny novo vybudovaných priestorov v Senci ešte pred dokončením. Zmluvu na prenájom skladovacích a kancelárskych priestorov s rozlohou 12 500 štvorcových metrov podpísala spoločnosť Quehenberger Logistics SVK.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Goodman

Firma, ktorá sa špecializuje na manažment prepravy, distribučné siete a zmluvnú logistiku, sa v areáli Goodman Senec Logistics Centre rozširuje. Doteraz si prenajímala deväťtisíc štvorcových metrov. Novú plochu si prenajala ešte pred januárovým dokončením novej haly.

Quehenberger Logistics SVK, člen rakúskej skupiny Augustin Quehenberger Group, využíva priestory v Senci na distribúciu pneumatík. Zákazníkom skupiny Goodman je od roku 2014. Vďaka novej nájomnej zmluve získa ďalších 12 100 m2 skladovacích priestorov a 400 m2 pridružených kancelárskych priestorov.

Neprehliadnite

Goodman rozšíril senecké logistické centrum o prvú fázu budovy D vďaka pozitívnej dynamike slovenského trhu s logistickými a priemyselnými nehnuteľnosťami. Nová plocha s rozlohou 17-tisíc štvorcových metrov môže byť upravená s ohľadom na špecifické požiadavky jednotlivých zákazníkov.

Časť nových priestorov bola predbežne prenajatá dlho pred dokončením budovy v januári 2017. Zostávajúcich 4 500 m2 je k dispozícii na okamžitý prenájom. Goodman môže v Senci vybudovať ešte ďalších 45-tisíc štvorcových metrov.

Dokončené logistické centrum ponúkne až 140-tisíc m2 priestorov, ktoré môžu slúžiť poskytovateľom logistických a distribučných služieb, potrebám výrobcov na poli ľahkého strojárstva, maloobchodníkom s potravinami alebo iným tovarom, dodávateľom, ktorí sa zameriavajú na automobilový sektor či spoločnostiam, ktoré sa zaoberajú eCommerce.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Goodman

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 98 160 EUR

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

REB.SK 4 izbový byt ,Palisády,Staré mesto

REB.SK 4 izbový byt ,Palisády,Staré mesto Reb.sk Ponúka na predaj 4 izbový byt na Palisádoch, Staré mesto, BA I. Byt má úžitkovú plochu 122,30 m2 + pivnica 3,7 m2. Cena v RK.

REB.sk modderná vila DNV na predaj

REB.sk modderná vila DNV na predaj Vila sa nachádza na pozemku o výmere 970 m2 a má obytnú plochu 480 m2 (plus 58 m2 garáž) na 3 poschodiach spojených aj výťahom. Vila má 155 m2 terás.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Pridať inzerát