Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Goodman zapĺňa haly v Senci

09.03.2017, 11:00 | ds | © 2017 News and Media Holding

Developer a správca priemyselných nehnuteľností Goodman zaplnil takmer tri štvrtiny novo vybudovaných priestorov v Senci ešte pred dokončením. Zmluvu na prenájom skladovacích a kancelárskych priestorov s rozlohou 12 500 štvorcových metrov podpísala spoločnosť Quehenberger Logistics SVK.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Goodman

Firma, ktorá sa špecializuje na manažment prepravy, distribučné siete a zmluvnú logistiku, sa v areáli Goodman Senec Logistics Centre rozširuje. Doteraz si prenajímala deväťtisíc štvorcových metrov. Novú plochu si prenajala ešte pred januárovým dokončením novej haly.

Quehenberger Logistics SVK, člen rakúskej skupiny Augustin Quehenberger Group, využíva priestory v Senci na distribúciu pneumatík. Zákazníkom skupiny Goodman je od roku 2014. Vďaka novej nájomnej zmluve získa ďalších 12 100 m2 skladovacích priestorov a 400 m2 pridružených kancelárskych priestorov.

Neprehliadnite

Goodman rozšíril senecké logistické centrum o prvú fázu budovy D vďaka pozitívnej dynamike slovenského trhu s logistickými a priemyselnými nehnuteľnosťami. Nová plocha s rozlohou 17-tisíc štvorcových metrov môže byť upravená s ohľadom na špecifické požiadavky jednotlivých zákazníkov.

Časť nových priestorov bola predbežne prenajatá dlho pred dokončením budovy v januári 2017. Zostávajúcich 4 500 m2 je k dispozícii na okamžitý prenájom. Goodman môže v Senci vybudovať ešte ďalších 45-tisíc štvorcových metrov.

Dokončené logistické centrum ponúkne až 140-tisíc m2 priestorov, ktoré môžu slúžiť poskytovateľom logistických a distribučných služieb, potrebám výrobcov na poli ľahkého strojárstva, maloobchodníkom s potravinami alebo iným tovarom, dodávateľom, ktorí sa zameriavajú na automobilový sektor či spoločnostiam, ktoré sa zaoberajú eCommerce.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Goodman

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát