Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

HB Reavis má nového šéfa, Trenku nahradil Herman

02.03.2018, 10:48 | Tomáš Vašuta | © 2018 News and Media Holding

Jeden z najväčších slovenských developerov mení najvyššieho šéfa. Novým generálnym riaditeľom skupiny HB Reavis Group sa od 1. marca stal Marian Herman. Vo funkcii nahradil Pavla Trenku.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

HB Reavis

M. Herman bol doteraz členom predstavenstva a finančným riaditeľom skupiny, keď mal na starosti všetky finančné aspekty. Predtým mal v spoločnosti na starosti oddelenie investičného riadenia a odpredaja.

Pred príchodom do HB Reavis pracoval v Londýne pre RREEF, Deutsche Bank a ING Group. M. Herman je držiteľom titulu Master v oblasti financií z London Business School a v oblasti finančného riadenia z Univerzity Komenského v Bratislave. Vedenie hovorí o tom, že k zmene došlo plánovane, keď P. Trenka naplnil päťročný cyklus.

Neprehliadnite

Na post zástupcu riaditeľa nastúpil Radim Řimánek, ktorý bol doteraz členom predstavenstva, dohliadal na aktivity vo Veľkej Británii a bol zodpovedný za činnosť spoločnosti v Českej republike, ale aj za otvorenie pobočky spoločnosti v Nemecku.

P. Trenka by mal zostať pôsobiť v skupine, keď bude zastávať funkciu čestného člena predstavenstva po boku Maartena J. Hulshoffa a Ivana Chrenka. Skupinu viedol od októbra 2013, keď prevzal vedenie od Ivana Chrenka. 

„Je mi cťou posunúť štafetu v HB Reavis Marianovi a Radimovi, ktorí zohrali v uplynulých rokoch veľmi dôležité úlohy v rýchlom vývoji HB Reavis, ktorý sa stal popredným európskym poskytovateľom inovatívneho pracovného prostredia. Ako čestný člen predstavenstva sa teším na spoluprácu s Marianom a Radimom pri formovaní a realizácii našej ambicióznej stratégie,“ uvádza P. Trenka. 

  • Tlačiť
  • 0

Tagy HB Reavis

Diskusia (0 reakcií)