Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

HB Reavis mení na Slovensku výkonného riaditeľa

04.10.2018, 11:37 | pol | © 2018 News and Media Holding

Spoločnosť HB Reavis má na Slovensku nového výkonného riaditeľa. Developer na post vymenoval Reného Popíka, ktorý bol dosiaľ členom predstavenstva. Strieda Adriána Ráca.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

HB Reavis

R. Popík pracuje pre HB Reavis od roku 2007, bol členom predstavenstva poľského HB Reavis a v krajine pracoval na viacerých obchodných aktivitách developera.

Vlani sa stal členom predstavenstva HB Reavis Group, na starosti mal slovenský a poľský trh a zároveň aj oddelenie developmentu v rámci rozvoja celej skupiny.

Aktuálne nastúpil na post CEO v HB Reavis Slovakia. Doterajší výkonný riaditeľ Adrián Rác, ktorý pre developera pracuje 20 rokov, zostáva v skupine. Podľa vyjadrenia spoločnosti bude poskytovať súčinnosť pri kľúčových strategických projektoch. Venovať sa bude aj rozvíjaniu aktivít Nadácie HB Reavis.

R. Popík bude na novej pozícii bude viesť zhruba 150-členný slovenský tím. Ten aktuálne pracuje na niekoľkých projektoch, najväčším z nich je budovanie bratislavskej štvrte Nové Nivy.

Neprehliadnite

Na Nivách už boli zrealizované projekty CBC a Twin City, aktuálne tu vyrastá nová autobusová Stanica Nivy, administratívna veža Nivy Tower a projekt Mlynské Nivy Košická, ktorý bude centrom technologicko-startupovej komunity.

„V Bratislave stojíme pred vzrušujúcou výzvou. Budujeme novú štvrť, Nové Nivy, ktoré sa stanú skutočným srdcom mesta, vďaka unikátnemu ekosystému firiem a komunít. Napĺňame myšlienky našej firemnej misie vytváraním ucelenej zóny, kde môžu ľudia a firmy interagovať v premyslenom priestore, dizajnovanom pre prácu, život a zábavu,“ povedal R. Popík, ktorý pred príchodom do HB Reavis pracoval pre realitného developera Saller Group a pôsobil ako manažér nákupného centra Galéria v Košiciach.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy HB Reavis

Diskusia (0 reakcií)