Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

HB Reavis začína s výstavbou Stanice Nivy, ako prvá vyrastie kancelárska veža

15.05.2017, 12:00 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Prvým objektom projektu Stanica Nivy bude kancelárska veža. Developer HB Reavis ohlásil, že začína s jej výstavbou. Budova sa stane po dokončení najvyššou v Bratislave s výškou 125 metrov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 9

Administratívna veža ponesie názov Nivy Tower a bude sa nachádzať na rohu Svätoplukovej a Mlynských nív. Na trh má priniesť 31-tisíc štvorcových metrov prenajímateľnej plochy a s jej dokončením počíta investor na prelome rokov 2019 - 2020.

Na vrchole Nivy Tower má byť vyhliadková reštaurácia. Developer pritom avizuje, že veža bude mať najrýchlejšie výťahy na Slovensku. „Projekt sa bude môcť pýšiť WELLbeing certifikáciou Core and Shell na leveli GOLD, administratívnymi priestormi vybavenými LED svetlami či s možnosťou na mieru vyrobených vyťahových lobby pre nájomcov,“ prezrádza investor.

Neprehliadnite

Za designom Nivy Tower stojí britské architektonické štúdio Benoy v spolupráci so slovenským ateliérom Siebert + Talaš, ktorí navrhovali aj koncept pre novú autobusovú stanicu Nivy. Kým so stavebnými prácami na veži sa začína v týchto dňoch, zmena autobusovej stanice odštartuje v letných mesiacoch.

„Veľmi sa tešíme, že po rokoch príprav sa môžeme pustiť do samotnej výstaby projektu Stanica Nivy. Multifuknčný koncept z neho robí vlajkovú loď našich projektov, ktorá prinesie Bratislave novú autobusovú stanicu, kvalitné nákupné centrum s tržnicou aj high tech kancelársku budovu,“ uviedol Jakub Gossányi, Head of Development, HB Reavis Slovakia.

Nivy TowerZdroj: HB Reavis

Náhradná autobusová stanica vznikne na Bottovej ulici. Termín sťahovania developer nestanovil. HB Reavis už skôr uviedol, že má platné stavebné povolenie na celý projekt a aktuálne sa snaží o udelenie statusu významnej investície, ktorá by urýchlila prípravy celého územia a podporila aj vznik „lanovky“ spájajúcej Mlynské nivy a Petržalku.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 9

Tagy HB Reavis, Stanica Nivy

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

City Park Ružinov

City Park Ružinov BOND Reality ponúkajú exkluzívne na predaj byty v projekte City Park Ružinov. Na kúpu vám stačí 10% z ceny bytu. Bezkonkurenčné ceny a občianska vybavenosť.

TRNAVSKÁ RESIDENCE

TRNAVSKÁ RESIDENCE Trnavská Residence je TOP ponukou ako investícia alebo ako štartovacie byty. K dispozícií budú 1-2 izb. byty. Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

ZLATÉ KRÍDLO pred kolaudáciou

ZLATÉ KRÍDLO pred kolaudáciou Top Byty pre Vás staviame na mieru a spravujeme. Inteligencia znamená nízke prevádzkové náklady. Použite materiály sú DE. Kolaudujeme 9.2017 Tešíme sa...

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát