Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

HB Reavis začína stavať podzemný kruhový objazd na Mlynských nivách

10.07.2018, 11:07 | TASR

Na ulici Mlynské nivy v Bratislave začína developer HB Reavis v rámci rozsiahlej rekonštrukcie ulice s výstavbou podzemného kruhového objazdu. Z tohto dôvodu musia vodiči počítať s dopravnými obmedzeniami.

  • Tlačiť
  • 9

Od tohto týždňa bude možné vojsť do Továrenskej ulice iba z jednej strany, prejazd ulicou nebude možný, informuje investor. Továrenská ulica bude slepá a vjazd do nej bude možný iba od Dostojevského radu a Čulenovej ulice. „Odbočenie z ulice Mlynské nivy nebude možné. Toto obmedzenie bude trvať približne do začiatku decembra,“ spresňuje developer.

Dopravné obmedzenia v súvislosti s rekonštrukciou Mlynských nívZdroj: HB Reavis

Spoločnosť HB Reavis, ktorá v Bratislave stavia novú autobusovú stanicu, začala od mája s celkovou rekonštrukciou ulice Mlynské nivy. Rozdelená je na viacero fáz, k celkovej uzávere ulice nedôjde.

Obnova je vyčíslená predbežne na 24 miliónov eur, investor ju zrealizuje na vlastné náklady. Počiatočné fázy by mali byť ukončené počas tohtoročnej jesene. Nový bulvár by mal byť k dispozícii pre obyvateľov i návštevníkov Bratislavy na jeseň 2019.

Neprehliadnite

  • Tlačiť
  • 9

Tagy Autobusová stanica, HB Reavis, Stanica Nivy