Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

HB Reavis začína stavať podzemný kruhový objazd na Mlynských nivách

10.07.2018 | TASR

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

10.07.2018 | zakaznik

Tie cik-cak cyklochodníky pri zastávkach mhd sú tak stupídny nápad. Externý pozorovateľ by mohol mať dojem, že opravu v SR projektujú absloventi osobitných škôl.

10.07.2018 | zakaznik

*dopravu

10.07.2018 | Cenek

Veru, pravdu dies.
Mali to nakreslit pred dvere autobusov s absolutnou prednostou cyklistov. Tak aby sa mamicka s kocikom musela pri vystupovani porozhliadnut, ci nahodou nefrci pan v obtiahnutom oblecku s vypchatymi intimnimi partiami. Az vtedy by mamicka ukazala, aka je pokrokova a tolerantna k inym formam dopravy... ja s tym plne suhlasim, dokonca by som zrusil aj MHD ako taku. Sak nech ma kazdy bicykel jak v Holandsku.

10.07.2018 | citatelTrendu

zakaznik, som za podporu cyklochodníkov, ale rozumne. Vážne si myslíš že by bolo vhodné ich viesť medzi ľuďmi čakajúcimi na zástavke alebo tesne pred zástavkou v priestore nástupišťa? Uvedomuješ si že ide o autobusovú stanicu, kde na nástupišti bežne čaká 30-50 osôb? Jediné rozumné riešenie je v projekte, čo navrhovala cyklokoalícia bolo nebezpečné ohrozovanie chodcov.

10.07.2018 | Thomas9

neviem si predstavit kam tam chcu napchat tych 6 pruhov aj so zastavkami a vchodom smerom dole do garazi. To bude uzke ako D1 do Trnavy? :D

10.07.2018 | Niless

A to este urcite nejake tie veci budu presahovat do cesty ako je to pri Riverparku.

10.07.2018 | Niless

Inak som zvedavy z coho HB Reavis utne lebo toto cele neverim ze tam daju, najma nie tie velkoryso riesene chodniky. Ratam ze po dokonceni zistime ze pred budovou je max. 2 m siroky chodnik bez zelenych pasov. A cyklocestu nakoniec nacmaraju na ten 2 m siroky chodnik.

10.07.2018 | Cenek

Na tych 9 cyklistov, z toho dvoch Svihajsuhajov by to v realite stacit mohlo... na Dulovom namesti im postavili dialnicu, a ti papluhovia tam nie a nie prist!!!

10.07.2018 | citatelTrendu

Presne tak, obávam sa že zúžia chodníky a miesto stromov ostanú iba oči pre plač, na stromy "nezvýši miesto". Pritom ide o autobusovú stanicu, denne sa tam premelú tisíce ľudí, chdoníky mali byť riešené dostatočne kapacitné vrátane zelene, tí ľudia budú udusení v automobilovom smogu. Horšie než Račianske Mýto. Tento projekt je vizitka Nesrovnala a Autoslavy.