Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Herňa i telocvičňa. Pozrite si najlepšie slovenské kancelárie

22.02.2018 | Tomáš Vašuta

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

22.02.2018 | milan_k

Tiez som urobil sexi office a nechal sa ovplyvnit architektom, nasypali sme do toho peniaze, je tam masiv drevo, kavickarsky kutik, quiet roomy na pracu bez vyrusovania ci pre sukromie pri telefonatoch kuchynka apod. Zamer bol ten ze hadam si nechces pytat zvysenie platu ked robis "TU" !!! Prestalo to fungovat cca pred tromi rokmi. Jak mas tim zlozeny z iteckarov tak sa korporaciam neubranis.

23.02.2018 | Andrej_sk

A nemoze to byt aj tym, ze poslednu dobu bol HR orientovany jedine na mladych, max 28 rocnych, ktori vhupli do takehoto prostredia a povazuju to za bezne a cakaju teda, ze za kazdym rohom to bude este lepsie a nebudem sa teda viazat, ved mam tolko toho pred sebou?
Nieco na sposob mladeho manzelstva, kde nedokazu robit kompromisy a nedokazu si vazit to dobre co maju, na rozdiel od zrelych manzelstiev, kde uz su vybureni, vedia, ze iste veci nie su samozrejmostou a pritom stale maju v sebe potencial nieco nove spolu dosiahnut?

23.02.2018 | Mikiny

Toto isté riešil môj kolega. My robíme v úplne obyčajnej budove, avšak v úplnom centre, navyše so skvelou dostupnosťou MHD, čo je tiež istým spôsobom benefit. Jeho prvou prácou bola nadnárodná firma v našom segmente a keď prišiel k nám, bol kanceláriou zhrozený. Myslel si, že také super dizajnové prostredie je štandard a až neskôr si uvedomil, že to nie je samozrejmosť, ale benefit. Čiže ak niekto vhupne do svojej prvej práce do takéhoto prostredia, je dosť možné, že si ho vážiť nebude.

23.02.2018 | Peter Lukac

taketo kraviny su len pre pubertakov. Kto sa ma v praci cas hrat? Bud sa zasiva alebo nema co robit. Oboje poukazuje na vykon manazera.
Dajte dietatu hracku, za chvilu ho prestane bavit. Ukazte mu nieco co ho bude fascinovat a nazbavite sa ho ani parom volov

Pekny clanok o takychto zbytocnych HR kravinach
https://www.etrend....