Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

J&T RE kreslí nové centrum Bratislavy, pýta štatút významnej investície

03.08.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

03.08.2017 | citatelTrendu

Nové električkové trasy na rozdiel od lanovky zmysel majú a určite pomôžu MHD. Lanovka od HB Reavis by nemala dostať od vlády ani cent, je to nezmysel.

Developer len skúša všetky možnosti aby nemusel mestu platiť poplatky za rozvoj a chcú si nahnať ľudí do obchodného centra (pardón, "autobusovej stanice" Nivy).

03.08.2017 | cpa

Nivy a rozšírenie eurovey sú konkurenčné projekty, 2 také obchodné centra sa blízko seba neuživia, toto všetko sú tančeky pred nájomcami o to, ktoré centrum sa reálne podľa plánov postaví.

04.08.2017 | papka

Tento projekt je výhodný pre všetkých. Treba ho rýchlo podporiť a realizovať, kým nepríde ďalšia kríza. Inak nám tu znova ostane rozostavaný pustý priestor ako po r. 2008. Developeri nie sú samaritáni. Toto je win-win projekt pre developerov aj pre Bratislavu.

04.08.2017 | righty

myslím, že tá petržalská časť električky krásne hovorí za všetko. postavme si električku - do nášho projektu. tam bude končiť. veď kam by aj ďalej mohla ísť? potom si odkloňme polovičku električiek smerujúcich do Petržalky k nám, veď načo by išli ďalej? lúza prestúpi u nás alebo prejde cez "promenádu Einsteinova". úplný WIN pre "všetkých".

začína to celé byť megalomanské, že človek má pocit, že v J&T len čakajú, kedy tá nová kríza začne. okrem toho, keď mám obrovský dopyt po priestoroch nestrkám do existujúcej časti Bubbleology Lounge (namiesto Exisport) a Datart (obchod s budúcnosťou) a Decathlon (obchod z periférie) namiesto Marks&Spencer. hold, toto nie je ako obchodovať so štátom.

btw. ako ďaleko sú od seba Eurovea a Aupark? bajočko cez Starý most. táto diskusia už tu bola, a teraz sa obe oc dobre uživia. práve funkcia dopravného uzla uživí oc napojené na autobusovú stanicu. len to nebude môcť byť taký high-end.

04.08.2017 | salamoon

ta najvyssia planovana budova pri Dunaji by mala byt nie vyssia, ale este nizsia od Tower 115, aby ten skyline daval aspon nejaky vizual, to je zase ako v cvokhouse

Realitná inzercia

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV

PREDAJ - Záhorské sady, od 992 m2, BA IV HERRYS predáva pozemky v najexkluzívnejšej časti Záhorskej Bystrice s výmerami od 992 m2 a 218 240 €. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0948 217 888.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE - ZÁHORSKÁ BYSTRICA

KRÁSNE RODINNÉ BÝVANIE  - ZÁHORSKÁ BYSTRICA Vyberte si bývanie v nádhernom byte s vlastnou predzáhradkou, v byte s balkónom a lodžiou, či byte na najvyššom poschodí s veľkou terasou v príjemnej lokalite.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pridať inzerát