Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Jeden z najvyhľadávanejších hotelov na Slovensku predávajú v dražbe

07.11.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

07.11.2017 | Niless

No bolo by na mieste pocut aj nazor majitelov aby sme to mali aj z druhej strany co sa tam udialo. Nie je to nic zvlastne zaujimavy podnikatelsky plan v dlhodobom horizonte na seba nezarobi. Ale nemozno vylucit ani cielenu likvidaciu nejakych papalasov, ktori chcu prist za lacny peniaz k perspektivnemu majetku. Lebo ono vela firiem ma nedoplatky v SP a na DU ale kedze maju krytie nemusia riesit ani len sankcie nie to este exekuciu.

07.11.2017 | OliWer

Súhlasím. Tie dlhy voči SP a DU nie sú nijako závratné. Aj v podnikateľskom prostredí, aj v politike máme množstvo borcov s oveľa väčšími dlžobami, ktorí sú vychechtaní ako pagáče. Takže počkajme a uvidíme, či sa k hotelu nejako nedostanú nestori slovenského podnikania ako Marián Kočner, Zoroslav Kollár a i. Prvý menovaný sa napríklad zaujímavou spoluprácou s Tatra bankou (vyhlásenie predčasnej splatnosti úveru a predaj pohľadávky) dostal ku golfovému areálu v Báči.

07.11.2017 | bluehen

Preco ti fachmani nesli do likvidacie? Ved ten hotel mohol dalej v nejakom rezime fungovat, takto to tam chatra.

08.11.2017 | milosmil

ALMA v konkurze, ALMA BAU v konkurze, Paradiso plaza v konkurze, Minon v konkurze.. Habsudovci za sebou v regione Dubnica a okolie nechali peknu spust, vela ludi kvoli nim skoncilo na zobrackej palici. Autor clanku by si mal zistit pozadie a nasledne napisat clanok v duchu, ktory zodpoveda skutocnostiam a nie to tu opisovat ako nestastny pribeh vlastnikov krasneho romantickeho hotelika.

16.11.2017 | shaggy

Ak "vhodne zvolený koncept" skončil v konkurze, tak nechcem vedieť, ako by dopadol nevhodne zvolený koncept.