Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Kika otvorí v Boroch svoju druhú bratislavskú pobočku

09.03.2017, 13:19 | tv | © 2017 News and Media Holding

Nákupný park Bory Retail Zone ohlasuje nového nájomcu. Do zóny na západe Bratislavy prichádza rakúsky predajca nábytku Kika. Maloobchodná spoločnosť tu otvorí už svoju druhú bratislavskú pobočku.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Bory, Kika

Nový obchodný dom má stáť na pozemku s rozlohou 18 800 štvorcových metrov, keď ponúkne na troch nadzemných podlažiach nábytok či bytové doplnky na predajnej ploche takmer 10-tisíc štvorcových metrov.

„Sme radi, že sa retailový park doplní práve o spoločnosť KIKA, ktorá veľmi dobre zapadne do širokej ponuky v Bory Retail Zone. Už v súčasnosti tu zákazníci nájdu viacero známych značiek, navyše súčasťou zóny je aj nákupno-zábavné centrum Bory Mall,“ konštatuje Rostislav Novák, riaditeľ pre komerčné projekty v Penta Investments.

Kika tak doplní prevádzky Metro Cash&Carry, Hornbach, Merkury Market a Decathlon. „Považujeme Bory Retail Zone za kľúčový nákupný uzol pre významnú časť obyvateľov Bratislavy a jej okolia. Preto je dôležité poskytnúť návštevníkom zóny širokú ponuku kvalitného nábytku a bytových doplnkov,“ uviedol pri tejto príležitosti Jakub Střeštík, generálny riaditeľ spoločnosti Kika Nábytok pre Českú republiku a Slovensko.

Neprehliadnite

Začiatok výstavby obchodného domu je zatiaľ otázny, spoločnosť aktuálne požiadala o proces posudzovania vplyvov na životné prostredie. Rakúska značka má dnes na Slovensku štyri predajne. Okrem Bratislavy, aj v Košiciach, v Poprade a v Banskej Bystrici.

Kika však nebude jediná, ktorá doplní voľné miesta v Boroch. Zároveň sa pripravuje výstavba predajní Siko kúpeľne, BAU Holding a Kúpeľne Ptáček.  Ako už skôr informoval aj TREND Reality, stavať chce v lokalite aj spoločnosť Porta Holding, ktorá otvorí dve predajne pod značkami Asko a Porta.

Bory Retail Zone je sedemdesiathektárová komerčná zóna, v ktorej  sa počíta so vznikom asi dvadsiatky veľkoformátových predajní.  Retailový park je súčasťou projektu Bory a nachádza sa v blízkosti zjazdu z diaľnice D2 na Devínsku Novú Ves a Záhorskú Bystricu.

Poznámka: Týždenník TREND a portál TREND.sk sú súčasťou vydavateľstva News and Media Holding, ktoré patrí finančnej skupine Penta.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Bory, Kika

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Hľadáte priestory? Areál AIR OFFICES.

Hľadáte priestory? Areál AIR OFFICES. Ponúkame na predaj a prenájom obchodné/kancelárske priestory na Pestovateľskej 2 - pri letisku. Areál sa nachádza vo výbornej a dostupnej lokalite hneď pri D1.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát