Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Koniec ružinovskej opachy? Yosaria Plaza má po rokoch čistý list vlastníctva

14.12.2018 | Tomáš Vašuta

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

14.12.2018 | Emasculate

Obcianske a pamiatkarske prostesty mozu zacat: tri sty-ri

14.12.2018 | Cenek

Ano, stoji to rozostavane tak dlho, ze by to mohlo byt skutocne vyhlasene za pamiatku, rovnako ako sa to stalo s ocuranymi piliermi mosta SNP a inych ochrany hodnych pamiatok. Ja som za, aby sa tak konali happeningy a natacal sa slovensky historicky serial.

14.12.2018 | martin33

"k shoppingu pribudlo 200 bytov, budova s kanceláriami "... teda vysledkom bude pravdepodobne bytovy dom a kancelarska budova s par obchodmi.

Tak ako sa pise v starsom clanku:
"Veľkú časť projektu tvorí menšia polyfunkčná podnož, z ktorej vyrastá pätica bytových domov, "
https://reality.etr...
Aby sa obisiel uzemny plan, tak to nebudu byty ale "apartmany".
"Podľa územného plánu tu môže byť len 30 percent bývanie, zvyšok tvorí polyfunkcia, čo môže zahŕňať aj apartmány na prechodné ubytovanie."

Nehovorim, ze toto uzemie potrebuje nevyhnutne dalsie obchodne centrum, nedaleke Retro je polomrtve a do (tiez polomrtveho) Polusu to nie je daleko, ale uz teraz komplikovanej doprave na Tomasikovej dalsich 200 bytov urcite nepomoze.

14.12.2018 | sano b

a to si poniektori este pamatame funkcny a na svoju dobu paradny obchodny dom...

15.12.2018 | Jozko Ferko

svojho času to bol vynikajúci obchodný dom, ktorý poskytoval širokú ponuku služieb pre obyvateľov Ružinova. Ale čo bolo to bolo...

15.12.2018 | Laco_100

To sa nedá zbúrať a postaviť tam niečo nové?