Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kuchajda zmení podobu, Nové Mesto pripravuje vyhlásenie súťaže

19.04.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

19.04.2017 | papka

"Samotná mestská časť investovala v rokoch 1995 až 2005 okolo 50 miliónov eur do revitalizácie areálu Kuchajdy" Ufff...! To je obrovská suma peňazí !!! A teraz chcú v Kuchajde utopiť ďalšie 2 milióny eur !!! Mestská časť Nové Mesto zrejme nevie, čo s peniazmi. Choďte sa pozrieť na stanicu Predmestie. Krásne ju zrekonštruovali za niekoľko miliónov eur a a UZAMKLI ! Nie je totiž potrebná, lebo tam zastavujú len 2 vlaky denne. Boja sa, že keby stanicu neuzamkli, stala by sa útulkom pre bezdomovcov.
Späť ku Kuchajde. Domnievam sa, že súčasný areál je veľmi pekný nie je potrebné investovať tam vôbec žiadne peniaze, ani na architektonickú súťaž dokiaľ Bratislava nemá vyriešené ozaj pálčivé problémy, najmä dopravu a záchytné parkoviská.

20.04.2017 | mmin

na 99,9% išlo o pri tej sume o SKK, Lebo v tom čase bol ročný rozpočet celej Ba cca 60 mil. €. Čiže skôr novinárske lajdáctvo.

27.04.2017 | ready

uz tam pekny grill stanok so sedenim a zivou muzikou zrusili, obycajne horsie ostali, ibaze su teraz drahsie

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pridať inzerát