Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kuchajda zmení podobu, Nové Mesto pripravuje vyhlásenie súťaže

19.04.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

19.04.2017 | papka

"Samotná mestská časť investovala v rokoch 1995 až 2005 okolo 50 miliónov eur do revitalizácie areálu Kuchajdy" Ufff...! To je obrovská suma peňazí !!! A teraz chcú v Kuchajde utopiť ďalšie 2 milióny eur !!! Mestská časť Nové Mesto zrejme nevie, čo s peniazmi. Choďte sa pozrieť na stanicu Predmestie. Krásne ju zrekonštruovali za niekoľko miliónov eur a a UZAMKLI ! Nie je totiž potrebná, lebo tam zastavujú len 2 vlaky denne. Boja sa, že keby stanicu neuzamkli, stala by sa útulkom pre bezdomovcov.
Späť ku Kuchajde. Domnievam sa, že súčasný areál je veľmi pekný nie je potrebné investovať tam vôbec žiadne peniaze, ani na architektonickú súťaž dokiaľ Bratislava nemá vyriešené ozaj pálčivé problémy, najmä dopravu a záchytné parkoviská.

20.04.2017 | mmin

na 99,9% išlo o pri tej sume o SKK, Lebo v tom čase bol ročný rozpočet celej Ba cca 60 mil. €. Čiže skôr novinárske lajdáctvo.

27.04.2017 | ready

uz tam pekny grill stanok so sedenim a zivou muzikou zrusili, obycajne horsie ostali, ibaze su teraz drahsie