Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kuchajda zmení podobu, Nové Mesto pripravuje vyhlásenie súťaže

19.04.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

19.04.2017 | papka

"Samotná mestská časť investovala v rokoch 1995 až 2005 okolo 50 miliónov eur do revitalizácie areálu Kuchajdy" Ufff...! To je obrovská suma peňazí !!! A teraz chcú v Kuchajde utopiť ďalšie 2 milióny eur !!! Mestská časť Nové Mesto zrejme nevie, čo s peniazmi. Choďte sa pozrieť na stanicu Predmestie. Krásne ju zrekonštruovali za niekoľko miliónov eur a a UZAMKLI ! Nie je totiž potrebná, lebo tam zastavujú len 2 vlaky denne. Boja sa, že keby stanicu neuzamkli, stala by sa útulkom pre bezdomovcov.
Späť ku Kuchajde. Domnievam sa, že súčasný areál je veľmi pekný nie je potrebné investovať tam vôbec žiadne peniaze, ani na architektonickú súťaž dokiaľ Bratislava nemá vyriešené ozaj pálčivé problémy, najmä dopravu a záchytné parkoviská.

20.04.2017 | mmin

na 99,9% išlo o pri tej sume o SKK, Lebo v tom čase bol ročný rozpočet celej Ba cca 60 mil. €. Čiže skôr novinárske lajdáctvo.

Realitná inzercia

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul.

PREDAJ - 2i byt v BA, 57 m2 - Kazanská ul. HERRYS exkluzívne ponúka na predaj 2i byt s balkónom v Podunajských Biskupiciach. Byt má výborne dispozičné riešenie a orientáciu na tichú stranu. 109 000 €

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu Otvorili sme 2 nové pracovné pozície v realitnej kancelárii HERRYS v Bratislave. Pozrite si aké - viac info v linku.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Pridať inzerát