Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kultový tatranský hotel znova otvárajú, zaujať má nenáročnú klientelu

21.04.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

21.04.2017 | Roman Kanala

69 za noc... kvôli takýmto cenám chodím do hotela v Hainburgu a nie do Bratislavy. V Budapešti by taká izba stála 20-30 eur. Kedysi bola izba v Soráči v Bratislave za 200 korún, potom za 400, potom už za 800. Potom som tam prestal chodiť. Keď mám platiť hotelové ceny, idem radšej do ozajstného hotela.

21.04.2017 | steve555

Keď chcem ísť do Tatier, tak Hainburg aj Budapešť sú pre mňa trochu od ruky na prespanie :-)

21.04.2017 | Roman Kanala

Aj v Zakopanom je lacnejšie a je tam celé mestečko pre turistov s krčmami a butikmi. Darmo je, kalamita vyťažená, treba ryžovať inak.

21.04.2017 | LPB

Takže ten Západ sme už predbehli. TMR...

21.04.2017 | shaggy

Hej, presne, Hainburg. Aj v Orechovej potôni majú určite dobré ceny. Akurát, že pre ľudí, ktorí majú radi hory, to nie je to pravé. 69€ za dve osoby nie je až tak veľa (s prihliadnutím na lokalitu a to, že je v cene aj lístok na lanovku). Ale aby som nad tým uvažoval, muselo by to vyzerať trochu lepšie.

21.04.2017 | Igor Bukovinsky

Tak dať 69 € za búdu, ktorá vyzerá ako vymaľovaná izba na stredoškolskom internáte s najlacnejšou výklopnou váľandou so zabudovaným molitanovým matracom je dosť silná káva. Toto je zahodená šanca. Ak chceli pritiahnuť nenáročných trekistov, mali nastaviť cenu aspoň o polovicu nižšie a nenútiť lístok na lanovku. V Edinburghu dávam za izbu aj 40 € rovno pri letisku, takže to nie je iba o Hainburgu, ale najmä o typickej domácej nenažranosti TMR.

22.04.2017 | Roman Kanala

Za 69 eur je izba vo švajčiarskych Alpách. Napríklad Leysin, kantón Vaud, 85 Frs. Zinal, Valais, 90 Frs. Champéry, Valais, 85 Frs. Flims, Graubünden, 55 Frs. To sú všetko fajnové strediská. Vo Francúzsku a v Rakúsku sa dá nájsť ubytko aj za menej, lepší štandard a v nadmorskej výške vyššej, ako Hrebienok.

24.04.2017 | shaggy

A môžem poprosiť aj o názvy konkrétnych hotelov?
Lebo som si dal vyhľadať ubytovanie v Leysin v lete a za 70€ som našiel iba apartmán niekde od ruky. Porovnávať nadmorskú výšku tiež nie je ono, to by logicky Bratislava mala byť veľmi lacná, keďže je len pár (sto) metrov nad morom. Treba brať do úvahy aj lokalitu, koľko iných zariadení je (môže byť) v tej lokalite, či to má dobrú polohu vhodnú na túry atď.

22.04.2017 | Miskooo

Pred pár rokmi som tam prespal 1 noc. Pohoda hotel, ceny primerané vzhľadom na fakt že ide o vstup do Studených dolín. Najesť sa dalo dole mäsité aj bezmäsité jedlá, štandardnej kvality za slušný peniaz. A nie nepíšte mi ako je v Rakúsku/Švajčiarsku ubytko lacnejšie, to sú kecy na ktoré vám naletí ten čo neprecestoval Europu. Vždy závisí od polohy hotela.

23.04.2017 | slov-led plus

Jedine pozitivum je ze ten hotel nakoniec neschatra... Inak by sa mohli novinari posnazit a zistit ako sa k tomu hotelu banda z TMR dostala... Dali si naozaj velku namahu aby prevadzku hotelu zneprijemnit predoslym "majitelom" (Sorea) a nakoniec pripadla im. Oni si ukradli uz aj nazov "Vysoke Tatry" skoda pisat, proste jedno velke Zlodejsko ako pise Kanala....

Realitná inzercia

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Hľadáte priestory? Areál AIR OFFICES.

Hľadáte priestory? Areál AIR OFFICES. Ponúkame na predaj a prenájom obchodné/kancelárske priestory na Pestovateľskej 2 - pri letisku. Areál sa nachádza vo výbornej a dostupnej lokalite hneď pri D1.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát