Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Lidl ide búrať a stavať nanovo aj v Petržalke

02.06.2016 | Daniel Suchý

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

02.06.2016 | Robo B.

takže viac metrov štvorcových a menej parkovísk? to je také slovenské...

02.06.2016 | Etaniel

Bol si v tom lidli niekedy? to parkovisko nikdy este nebolo plne a uz vobec nie aut nakupujucich, nanajvys tak studentov 'pseudouniverzity' krizom cez ulicu, pripadne prilahleho panelaku cez noc... robis problem tam kde nie je, zatial v podstate lidl robi verejnu sluzbu nakolko z divokej buriny vyrobil zatial bezplatne a verejne parkovisko, ale tipujem ze skor ci neskor rampy pribudnu podla vzoru inych prevadzok ci retazcov. Parkovisko pre skolu urcite nestaval... ale je take slovenske otvorit si sukromnu univerzitu v byvalej budove posty a nemat k nej svoj parking ;)

07.06.2016 | stevo.mit

Chodim tam pravidelne a hoci je pravda ze parkovisko nie je obvykle plne v exponovanych casoch je takmer plne. Ked sa zmensi parkovisko a velkost predajne sa zvacsi tak podla mna plne bude. To uz potom budu mat problem obyvatelia okolitych bytoviek.

03.06.2016 | Mmaall

Chcieť všade parkovisko pre všetky autá Petržalky, namiesto zváženia inej formy dopravy, to je veľmi slovenské.