Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Lidl postaví v Ilave novú predajňu, presunie sa zo súčasnej

16.02.2017 | ds | © 2017 News and Media Holding

Rozširovanie a modernizácia siete predajní nemeckého reťazca Lidl na Slovensku pokračuje. Firma pripravuje výstavbu nového obchodu v Ilave. Prevádzka má nahradiť súčasnú predajňu, avšak na novom mieste.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Lidl

Lidl prevádzkuje predajňu v centre mesta na Štúrovej ulici pri kruhovej križovatke s Pivovarskou a ulicou Jána Levoslava Bellu. Nová predajňa má vyrásť na tej istej ulici, vo vzdialenosti len päťsto metrov od súčasnej. Presunúť sa sem majú aj všetci jej zamestnanci.

Pozemok s rozlohou takmer jeden hektár sa nachádza na juhozápadnom konci Štúrovej, pri kruhovom objazde. Samotná predajňa zaberie 2 400 štvorcových metrov. Vznikne aj parkovisko s kapacitou 120 áut a príjazdom zo Štúrovej ulice.

V susedstve je čerpacia stanica Slovnaftu a v okolí zväčša priemyselné prevádzky. Sídli tu Colný úrad, spoločnosti Euro Truck Station, Comex Trans, Foosung Slovakia, Woorum Slovakia, Climat Control, Kaufland Logistika či Leoni Slovakia.

Neprehliadnite

Lidl v zámere, ktorý predložil štátnym orgánom na posúdenie, uvádza plánovaný začiatok výstavby už v marci s dokončením o pol roka. Celkové náklady odhaduje na 2,5 milióna eur.

V Ilave má z obchodných reťazcov predajňu okrem Lidla už len CBA. V blízkosti nového Lidla sa pripravuje aj projekt obchodnej zóny s 25 prevádzkami na pozemku, ktorý investorovi predala nemocnica.

Samotný Lidl len začiatkom februára otvoril 127. predajňu na Slovensku. Druhú prevádzku v Spišskej Novej Vsi označuje za svoju najmodernejšiu. Je druhým takýmto projektom po Novej Dubnici, kde predajňa získala ekologický certifikát BREEAM v stupni very good.

Diskontný reťazec prevádzkuje na Slovensku aj tri logistické centrá. Celkovo v krajine zamestnáva 3 800 ľudí a preinvestoval takmer pol miliardy eur.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Lidl

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Posledný byt v projekte APOLLIS

Posledný byt v projekte APOLLIS HERRYS ponúka na predaj posledný voľný byt v projekte APOLLIS - 3i byt, 96 m2 na 6.p. V cene kuchynská linka,umývačka riadu,podlahy a sanita. Bývajte Q1 2017.

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších Zahájili sme predaj 3. fázy projektu Nový Ružinov. Ceny sú opäť veľmi priaznivé a v úvode predaja najvýhodnejšie. Rozhodnúť sa rýchlo sa preto oplatí.

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Jarabinky - 2.fáza v predaji

Jarabinky - 2.fáza v predaji Nenechajte si ujsť uvádzacie ceny na prvých 20 bytov v Ružinove. V Jarabinkách si nájdete nové bývanie podľa vašich predstáv.

REB.sk Kompl rekonšt. 3izb byt na Vajnorska,

REB.sk Kompl rekonšt. 3izb byt na Vajnorska, REB REAL PARTNERS ponúka na predaj luxusne zrekonštruovaný 3izb byt s úžasnou atmosférou na Vajnorskej ulici, v tesnej blízkosti Trnavského mýta.

Pridať inzerát