Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Lidl postaví v Ilave novú predajňu, presunie sa zo súčasnej

16.02.2017 | ds | © 2017 News and Media Holding

Rozširovanie a modernizácia siete predajní nemeckého reťazca Lidl na Slovensku pokračuje. Firma pripravuje výstavbu nového obchodu v Ilave. Prevádzka má nahradiť súčasnú predajňu, avšak na novom mieste.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Lidl

Lidl prevádzkuje predajňu v centre mesta na Štúrovej ulici pri kruhovej križovatke s Pivovarskou a ulicou Jána Levoslava Bellu. Nová predajňa má vyrásť na tej istej ulici, vo vzdialenosti len päťsto metrov od súčasnej. Presunúť sa sem majú aj všetci jej zamestnanci.

Pozemok s rozlohou takmer jeden hektár sa nachádza na juhozápadnom konci Štúrovej, pri kruhovom objazde. Samotná predajňa zaberie 2 400 štvorcových metrov. Vznikne aj parkovisko s kapacitou 120 áut a príjazdom zo Štúrovej ulice.

V susedstve je čerpacia stanica Slovnaftu a v okolí zväčša priemyselné prevádzky. Sídli tu Colný úrad, spoločnosti Euro Truck Station, Comex Trans, Foosung Slovakia, Woorum Slovakia, Climat Control, Kaufland Logistika či Leoni Slovakia.

Neprehliadnite

Lidl v zámere, ktorý predložil štátnym orgánom na posúdenie, uvádza plánovaný začiatok výstavby už v marci s dokončením o pol roka. Celkové náklady odhaduje na 2,5 milióna eur.

V Ilave má z obchodných reťazcov predajňu okrem Lidla už len CBA. V blízkosti nového Lidla sa pripravuje aj projekt obchodnej zóny s 25 prevádzkami na pozemku, ktorý investorovi predala nemocnica.

Samotný Lidl len začiatkom februára otvoril 127. predajňu na Slovensku. Druhú prevádzku v Spišskej Novej Vsi označuje za svoju najmodernejšiu. Je druhým takýmto projektom po Novej Dubnici, kde predajňa získala ekologický certifikát BREEAM v stupni very good.

Diskontný reťazec prevádzkuje na Slovensku aj tri logistické centrá. Celkovo v krajine zamestnáva 3 800 ľudí a preinvestoval takmer pol miliardy eur.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Lidl

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu

HERRYS hľadá najlepších ľudí do tímu Otvorili sme 2 nové pracovné pozície v realitnej kancelárii HERRYS v Bratislave. Pozrite si aké - viac info v linku.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove

Jarabinky - Nové bývanie v Ružinove Vyberte si z našej ponuky bytov, od 1-izbových, cez 2-izbové, 3-izbové až po 4-izbové byty. Nové 3-izbové byty s pivničnou kobkou od 148 000 €! Zistite viac.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát