Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Lidl postaví v Ilave novú predajňu, presunie sa zo súčasnej

16.02.2017 | ds | © 2017 News and Media Holding

Rozširovanie a modernizácia siete predajní nemeckého reťazca Lidl na Slovensku pokračuje. Firma pripravuje výstavbu nového obchodu v Ilave. Prevádzka má nahradiť súčasnú predajňu, avšak na novom mieste.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy

Lidl

Lidl prevádzkuje predajňu v centre mesta na Štúrovej ulici pri kruhovej križovatke s Pivovarskou a ulicou Jána Levoslava Bellu. Nová predajňa má vyrásť na tej istej ulici, vo vzdialenosti len päťsto metrov od súčasnej. Presunúť sa sem majú aj všetci jej zamestnanci.

Pozemok s rozlohou takmer jeden hektár sa nachádza na juhozápadnom konci Štúrovej, pri kruhovom objazde. Samotná predajňa zaberie 2 400 štvorcových metrov. Vznikne aj parkovisko s kapacitou 120 áut a príjazdom zo Štúrovej ulice.

V susedstve je čerpacia stanica Slovnaftu a v okolí zväčša priemyselné prevádzky. Sídli tu Colný úrad, spoločnosti Euro Truck Station, Comex Trans, Foosung Slovakia, Woorum Slovakia, Climat Control, Kaufland Logistika či Leoni Slovakia.

Neprehliadnite

Lidl v zámere, ktorý predložil štátnym orgánom na posúdenie, uvádza plánovaný začiatok výstavby už v marci s dokončením o pol roka. Celkové náklady odhaduje na 2,5 milióna eur.

V Ilave má z obchodných reťazcov predajňu okrem Lidla už len CBA. V blízkosti nového Lidla sa pripravuje aj projekt obchodnej zóny s 25 prevádzkami na pozemku, ktorý investorovi predala nemocnica.

Samotný Lidl len začiatkom februára otvoril 127. predajňu na Slovensku. Druhú prevádzku v Spišskej Novej Vsi označuje za svoju najmodernejšiu. Je druhým takýmto projektom po Novej Dubnici, kde predajňa získala ekologický certifikát BREEAM v stupni very good.

Diskontný reťazec prevádzkuje na Slovensku aj tri logistické centrá. Celkovo v krajine zamestnáva 3 800 ľudí a preinvestoval takmer pol miliardy eur.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Lidl

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 98 160 EUR

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€

Prenájom 2-izbového mezonetu v Eurovea 850€ Smart Brokers vám ponúka na prenájom pekný 2-izbový mezonet s výľadom na Dunaj. Cena za energie a služby je 200€. Možnosť prenájmu aj parkovacieho miesta.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

REB.SK 4 izbový byt ,Palisády,Staré mesto

REB.SK 4 izbový byt ,Palisády,Staré mesto Reb.sk Ponúka na predaj 4 izbový byt na Palisádoch, Staré mesto, BA I. Byt má úžitkovú plochu 122,30 m2 + pivnica 3,7 m2. Cena v RK.

Predaj luxusný 3izbový byt, Nám. Slobody StM

Predaj luxusný 3izbový byt, Nám. Slobody StM REB.SK Ponúka na predaj 3 izbový byt v komplexe Five Star Residence, Nám. Slobody. Úžitková plocha 115 m2+loggiu 10,40 m2+pivnicu 2,48 m2. Info o cene v RK.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Pridať inzerát