Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Lidl postaví v Ilave novú predajňu, presunie sa zo súčasnej

16.02.2017, 13:00 | ds | © 2017 News and Media Holding

Rozširovanie a modernizácia siete predajní nemeckého reťazca Lidl na Slovensku pokračuje. Firma pripravuje výstavbu nového obchodu v Ilave. Prevádzka má nahradiť súčasnú predajňu, avšak na novom mieste.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Lidl prevádzkuje predajňu v centre mesta na Štúrovej ulici pri kruhovej križovatke s Pivovarskou a ulicou Jána Levoslava Bellu. Nová predajňa má vyrásť na tej istej ulici, vo vzdialenosti len päťsto metrov od súčasnej. Presunúť sa sem majú aj všetci jej zamestnanci.

Pozemok s rozlohou takmer jeden hektár sa nachádza na juhozápadnom konci Štúrovej, pri kruhovom objazde. Samotná predajňa zaberie 2 400 štvorcových metrov. Vznikne aj parkovisko s kapacitou 120 áut a príjazdom zo Štúrovej ulice.

V susedstve je čerpacia stanica Slovnaftu a v okolí zväčša priemyselné prevádzky. Sídli tu Colný úrad, spoločnosti Euro Truck Station, Comex Trans, Foosung Slovakia, Woorum Slovakia, Climat Control, Kaufland Logistika či Leoni Slovakia.

Neprehliadnite

Lidl v zámere, ktorý predložil štátnym orgánom na posúdenie, uvádza plánovaný začiatok výstavby už v marci s dokončením o pol roka. Celkové náklady odhaduje na 2,5 milióna eur.

V Ilave má z obchodných reťazcov predajňu okrem Lidla už len CBA. V blízkosti nového Lidla sa pripravuje aj projekt obchodnej zóny s 25 prevádzkami na pozemku, ktorý investorovi predala nemocnica.

Samotný Lidl len začiatkom februára otvoril 127. predajňu na Slovensku. Druhú prevádzku v Spišskej Novej Vsi označuje za svoju najmodernejšiu. Je druhým takýmto projektom po Novej Dubnici, kde predajňa získala ekologický certifikát BREEAM v stupni very good.

Diskontný reťazec prevádzkuje na Slovensku aj tri logistické centrá. Celkovo v krajine zamestnáva 3 800 ľudí a preinvestoval takmer pol miliardy eur.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Projekt NOBELOVA 3, BA III

Projekt NOBELOVA 3, BA III HERRYS ponúka na predaj byty v poslednej etape úspešného projektu Nobelova. Krásne byty s výhľadom na Malé Karpaty, v blízkosti zeleného parku - od 87 233 EUR.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pridať inzerát