Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

M-Market otvoril v Prešove nový koncept Kocka mini

18.10.2017, 11:05 | ds | © 2017 News and Media Holding

Slovenská investičná skupina M-Market otvorila deviate obchodné centrum svojej siete Kocka. V Prešove vznikol nový menší formát nazvaný Kocka mini. Ešte tento mesiac je v pláne rozšírenie siete o desiate centrum.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

CBA, Kocka, M-Market

Kocku mini v Prešove otvorili v utorok na malom námestí medzi Prostějovskou a Tomášikovou ulicou v blízkosti grécko-katolíckeho chrámu. Oproti skôr otvoreným Kockám má menšiu predajnú plochu 1 050 štvorcových metrov. Zachovaný však zostal jednotný dizajn siete.

„Lokálne nákupné centrum bude vzhľadom k blízkosti obytných blokov a absencii parkovacích miest slúžiť najmä miestnym obyvateľom,“ hovorí predseda predstavenstva a prezident spoločnosti M-Market Marián Šufliarsky.

Neprehliadnite

Celý jednopodlažný podpivničený objekt s plochou strechou je kompletne zrekonštruovaný, čo si vyžiadalo investičné náklady vo výške takmer 600-tisíc eur. Stavebné práce sa začali v apríli tohto roku a dokončené boli 25. septembra.

Komerčné priestory obsadili CBA potraviny, 101 drogerie, predajňa chovateľských potrieb Šťastná labka a stávková kancelária Fortuna. V centre je aj bankomat Slovenskej sporiteľne.

Obchodné centrum Kocka mini v PrešoveZdroj: M-Market

M-Market aktuálne rekonštruuje ďalšie dva objekty. Kocku v Starej Ľubovni plánuje otvoriť ešte tento mesiac, vo Vrútkach by mala pribudnúť koncom budúceho roka. Zároveň sa začínajú projektovať centrá v Sabinove a Rimavskej Sobote, ktoré by malo byť s vyše 3 300 m2 najväčším v sieti Kocka.

Investičná skupina začala budovať sieť malých nákupných centier Kocka v roku 2012. Postupne otvorila prevádzky v Senci, Zvolene, Turčianskych Tepliciach, Veľkom Krtíši, Modre, Martine, Rožňave a naposledy minulý rok v Bánovciach nad Bebravou.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy CBA, Kocka, M-Market

Diskusia (0 reakcií)