Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mal byť šéfom tatranských lesov. Teraz chce v Jasnej rúbať a stavať novú osadu

15.04.2019 | Tomáš Vašuta

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

16.04.2019 | Eathan Hunt

Je veľmi dóležité zakázať akékoľvek projekty v prírode aj vstup bežným ľuďom, aby sedeli doma a nikam nechodili.Do prírody by mali chodiť len vyvolení ochranári.Príjem z turizmu je škodlivý, veď iba chudobný štát sa dokáže veľmi dobre postarať o prírodu je na to veľa príkladov zo spriatelených zaostalých krajín.Treba byť vždy proti akejkoľvek výstavbe čohokoľvek a kdekoľvek v tom sme špičkou vo svete.Hlavne športové strediská sú najväčšie zlo.Športovec- nepriateľ štátu a prírody.Najlepšie je sedieť pred telkou a pchať sa kvalitnými lacnými potravinami z našich diskontov.Chidobný štát bez turizmu- vzor ochrany prírody!

16.04.2019 | Jozko Ferko

v Číne každý deň vysadia desaťtisíce nových stromov. V mestách na každom voľnom mieste vysádzajú nové stromy. Stredový pás dialnic je vysadený kríkmi pravidelne udržiavanými a v perfektnom stave. Pozdĺž krajníc ciest , železničných tratí je kompletný pás stromov. Už aj v Číne pochopili, že B E Z S T R O M O V sa nedá žiť. Následkom výrubu lesov je zvýšená teplota počas celého roka, a hlavne S U CH O. Lesy ako jediné sú schopné zadržiavať vodu. Kvôli pár lyžiarom si ničíme vlastné životné prostredie a ničíme ho pre naše deti.

16.04.2019 | LPB

+

16.04.2019 | HlasNaHlas

++++++++

16.04.2019 | HlasNaHlas

Choďte si stavať lyžiarske strediská do Rakúska a naše hory nechajte na pokoji, banditi. A obezitný Hunt nech si ide radšej zajazdiť na bicykli, ak sa mu nepáči sedieť pred telkou.

16.04.2019 | fedormaker

O kom píše tento článok? To už ani TREND nemôžem pokladať za seriózne médium? Aká bude reakcia?

16.04.2019 | Niless

Z lyzovania sa stava jedna nechutna masovka a tomu sa zacina podriadovat aj usilie dobre podojit. Lyzovanie v Tatrach alebo na Chopku je z roka na rok vacsi des. A z demanovskej doliny bude cochvila lunapark, tak ako aj Tatry.

17.04.2019 | demo50

Ako prispeje rozvoju turizmu výstavba 16 kusov chát, určených na predaj fyzickým osobám? Iba že ba ich všetky kúpil nejaký papierový generál a prenajímal ich.

23.04.2019 | čézare

dobry napad. v Jasnej treba ako so nove ubytovacie kapacity a zjazdovky ... uz dnes tam stromy niesu a ani nebudu ... zabudnite na pravek komunizmus ... lepsie nove stredisko ako polom a to co je tam dnes. ale ak sa nespoja s TMR nemaju sancu...