Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

McDonald's začal stavať svoju novú pobočku v Petržalke

16.05.2019 | tv

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

16.05.2019 | martin33

Vsak jeden McDonald je hned na opacnej strane cesty.

16.05.2019 | salamoon

zrejme ide o stahovanie, ten v Danubii asi zavru

16.05.2019 | bozsky

ten konci, cela Danubia pojde do kytek...

16.05.2019 | martin33

Skoda, jedno z mala obchodnych centier kde sa da vzdy v pohode zaparkovat. Aj ked je pravda, ze nakupit sa tam vela toho neda :-)
Ak si dobre spominam, tak Danubia bola jedno z prvych nakupnych centier, vznikla este pred Polusom, Auparkom, ... pred nou bola postavena len Soravia na Roznavskej. Holt, ekonomicky cyklus je neuprosny.

16.05.2019 | Hatatitlova kobyla

Bude tam nejaka administrativa, alebo byty.

17.05.2019 | shaggy

Problémom McD v Danubii je správa centra. Veľa ľudí sa sťažovalo na nedostatočnú vzduchotechniku (a smrad) a McD reagovalo, že o tom vedia, ale moc s tým neurobia. Preto asi idú do vlastného.

17.05.2019 | bozsky

Este 2012 pripravilo Tesco projekt rozsirenia, ktore teraz realizuje na mieste byvaleho parkoviska pri zastavke MHD Budatinska. Okolo roku 2014/2015, ked zacal krachovat Carefour, sa zacalo hovorit o tom, ako sa McDonalds presunie cez Panonsku k Tescu. Bol to logicky krok, lebo Danubia aj s Carefourom neponukala nijake specialne sluzby a zazitky.

Dufam, ze tam vyrastie administrativna budova, parkovisko a dostupnu MHD uz maju.

17.05.2019 | Pavol1

Administratíva je ako burina, čo treba sú byty byty byty ale za rozumnú cenu. Je choré že štát absolútne ignoruje nájomnú výstavbu. A pritom Rakúsko je hneď vedľa a tam vedia ako na to. Banda byrokratických parazitov by tam mala chodiť ako na klavír aby sa naučili ako to majú robiť

17.05.2019 | shaggy

Administratíva je ako burina a treba byty?
Ty si Kanalov syn, že sa vyjadruješ od stola a tú oblasť vôbec nepoznáš?
Býval som od detstva hneď vedľa, teraz bývam (a našťastie aj pracujem) kúsok ďalej.
To, čo chýba v Petržalke, je viac administratívnych priestorov, aby ľudia nedochádzali za prácou do mesta, ale aby sa masa ľudí rozložila rôznymi smermi.
Ver mi, že bytov je tam viac, než dosť (sú tam len tie).

17.05.2019 | krang

Ked sa masa ludi rozlozi roznymi smermi tak sa moze stat to ze byvas na druhej strane a budes dochadzat cez cele mesto do prec...potom zmenis robotu a mozes sa tiez dostat uplne doprec.

Praveze by bolo fajn keby sa robota centralizovala v centre a do nej by viedli metro / sbahny.

To co chces ty by len znamenalo tolko ze cesty budu upchate v oboch smeroch.