Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mesto reaguje na „lanovku“: Návrh vnímame ako víziu, nie ako projekt

10.03.2017 | tv

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

10.03.2017 | bardem

čo už všetko v ba.malo byť,metro,hyperllop,nadzemná dráha a nevedia dať do poriadku jednu železničnú stanicu sú to obyčajné ficovské šplechy pre babky demokratky

10.03.2017 | Matej Macan Cani

Nech idu naozaj do kelu. Dalsi navrh spajajuci mesto s Petrzalkou ktory konci 2 metre za dunajom ako sucasna elektricka. Pouzitelne riesenie pre 100 ludi. Pricom sa da cesta viest cez celu Petrzalku.
Spravne poznamenali v clanku, treba riadne prehodnotit moznosti napojenia na ostatnu infrastrukturu a cesty.

10.03.2017 | latsio

bože ten Frešo je fakt bullo a pred blížiacimi sa voľbami sa vopchá do riti všetkému čo sa na prvý pohľad tvári ako dobrý nápad a hneď má z toho mokré sny. Aj keď tá lanovka nie je dobrý nápad ani na tretí pohľad... Fakt by ma zaujímal reálny prínos pre VÚC v prípade realizácie.

10.03.2017 | gejza77

Frešo tú lanovku sprevádzkuje hneď po tom, ako vypraví prvú sľúbenú električku do Pezinka .... idú voľby a čím väčšia kravina, tým väčšia nádej na znovuzvolenie ....

11.03.2017 | čézare

tesim sa dufam ze to spravia konecne daka atrakcia + pochopenie ze cesta rýchlej dopravy je vzduchom a nie pod zemou a v elektrickach v miestach kde na toto nie je miesto a vola. Monorail je idealny sposob ako poprepajat BA efektivne a efektne ... drzim palce snad sa toho dozijeme.

Realitná inzercia

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Pridať inzerát