Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mesto reaguje na „lanovku“: Návrh vnímame ako víziu, nie ako projekt

10.03.2017 | tv

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

10.03.2017 | bardem

čo už všetko v ba.malo byť,metro,hyperllop,nadzemná dráha a nevedia dať do poriadku jednu železničnú stanicu sú to obyčajné ficovské šplechy pre babky demokratky

10.03.2017 | Matej Macan Cani

Nech idu naozaj do kelu. Dalsi navrh spajajuci mesto s Petrzalkou ktory konci 2 metre za dunajom ako sucasna elektricka. Pouzitelne riesenie pre 100 ludi. Pricom sa da cesta viest cez celu Petrzalku.
Spravne poznamenali v clanku, treba riadne prehodnotit moznosti napojenia na ostatnu infrastrukturu a cesty.

10.03.2017 | latsio

bože ten Frešo je fakt bullo a pred blížiacimi sa voľbami sa vopchá do riti všetkému čo sa na prvý pohľad tvári ako dobrý nápad a hneď má z toho mokré sny. Aj keď tá lanovka nie je dobrý nápad ani na tretí pohľad... Fakt by ma zaujímal reálny prínos pre VÚC v prípade realizácie.

10.03.2017 | gejza77

Frešo tú lanovku sprevádzkuje hneď po tom, ako vypraví prvú sľúbenú električku do Pezinka .... idú voľby a čím väčšia kravina, tým väčšia nádej na znovuzvolenie ....

11.03.2017 | čézare

tesim sa dufam ze to spravia konecne daka atrakcia + pochopenie ze cesta rýchlej dopravy je vzduchom a nie pod zemou a v elektrickach v miestach kde na toto nie je miesto a vola. Monorail je idealny sposob ako poprepajat BA efektivne a efektne ... drzim palce snad sa toho dozijeme.

Realitná inzercia

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších

Najvýhodnejšie ceny pre najrýchlejších Zahájili sme predaj 3. fázy projektu Nový Ružinov. Ceny sú opäť veľmi priaznivé a v úvode predaja najvýhodnejšie. Rozhodnúť sa rýchlo sa preto oplatí.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke

Nový luxusný 4-izbový mezonet v Rovinke Tento nový byt so záhradkou musíte vidieť. Nachádza blízko jazera v rodinnom dome s 3 bytmi. Dom bol kolaudovaný v 2016. V cene bytu sú aj 2 parkovacie miesta.

REB.SK 4 izbový byt ,Palisády,Staré mesto

REB.SK 4 izbový byt ,Palisády,Staré mesto Reb.sk Ponúka na predaj 4 izbový byt na Palisádoch, Staré mesto, BA I. Byt má úžitkovú plochu 122,30 m2 + pivnica 3,7 m2. Cena v RK.

Pridať inzerát