Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Monar na Čiernej Vode otvoria na jeseň

03.02.2009, 18:04 | Ľuboš Mistrík | © 2009 News and Media Holding

Do Vianoc možno nakupovať v novobudovanej obytnej zóne pri Bratislave.

  • Tlačiť
  • 0

Developerská skupina Vara pokračuje vo výstavbe obytnej zóny na Čiernej Vode. V rámci projektu Monarská alej dokunčuje obchodné centrum Monar. Má byť otvorené na jeseň tohto roka, zhruba s polročným omeškaním oproti avizovanému máju.

Trojpodlažné centrum s celkovou prenajímateľnou plochou 3 752 štvorcových metrov je prenajaté približne na 40 percent. Svoje miesto tu nájde fitness, lekáreň, drogéria a kaviarne. Cena prenájmu ostáva nemenná podľa septembrových informácií, teda 10 až 19 eur/m2/mesiac vrátane DPH. Vedľa trojpodlažnej budovy leží menší objekt pomenovaný Monarmarket. V ňom nájde miesto maloobchodný reťazec Tesco.

monar1.jpg

Projekt priniesol v prvej časti 78 stavebných pozemkov pre individuálnu výstavbu a 20 radových rodinných domov. Celková výmera areálu bola 10 hektárov, po jej úspechu sa developer pustil do druhej fázy na 31 hektároch. Od septembra predáva prvých 97 pozemkov, podľa marketingovej manažérky Beaty Solčianskej je ešte 53 voľných.

Druhá fáza má v súčasnosti vydané územné rozhodnutie na inžinierske siete a infraštruktúru. Ceny pozemkov podľa internetovej stránky projektu dosahujú 139 eur/m2 vrátane DPH.

Vizualizácia – Vara Group

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)