Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na okraji Bratislavy pripravujú nový rekreačný rezort

15.06.2017 | Tomáš Vašuta

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

15.06.2017 | Milan Luknar

len tu vodu nepit, kontaminovana oblast?

15.06.2017 | Tomas V.

Podľa mapy, ktorú zverejnilo MŽP SR, nie je uvedené jazero v kontaminovanej oblasti.

15.06.2017 | rarsok

Ale je v smere sirenia znecistenia. Na mapke sirenia chloretenov z roku 2013 je hranica 5µg/l kusok pred jazerom a samotne jazero je v zone zvysenej koncentracie do 5µg/l. Za zvysne 4 roky sa kontaminacny mrak zrejme zvacsil a aj po zaizolovani skladky sa bude nadalej pohybovat v smere prudenia podzemnej vody.

16.06.2017 | kbrano

Akoze nie je? Pozrite si obrazok http://static.cdn.m...
To jazero je presne na konci toho oranzoveho cipu, je tam jasne vidiet, ze zamorenie ide presne tym smerom a nikam inam.

16.06.2017 | Milan Luknar

jedna vec je, čo zverejni MŽP a druha vec je skutocny stav. Podla priebehu tejto kauzy MŽP moc neverim. A uz raz si pamatam, ze bolo vsetko v poriadku - vtedy som drzal mávatko na námesti a nado mnou pochodoval radioaktivny mrak.

19.06.2017 | sunkaster1

ale to boli zli komunisti. tito su dobri.

19.06.2017 | Milan Luknar

ahaaa

15.06.2017 | Andrej_sk

Fakt divne, teraz o tom hovorit, ked su media plne zamorenej Vrakune a Biskupic.

15.06.2017 | rarsok

Plany na vyuzitie vodnej plochy prekazi kontaminacia, ta voda nebude vhodna ani na kupanie. Nebudu vhodne ani okolite oblasti na zahradkarcenie, lebo bude zakaz polievat studnicnnou vodou.
Zo skladky Ruzinov-Vrakuna sa do podzemnej vody dostava mnozstvo roznych toxickych latok, ktore sa siria roznoch rychlostou a niektore latky sa uz v tej oblasti nachadzaju a ich koncentracia sa bude dalej len zvysovat.
Ani blizke kosariska nemaju dlhodobu perspektivu vyuzivania na rekreacne ucely.

Realitná inzercia

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Nobelova - obchodné priestory

Nobelova - obchodné priestory HERRYS ponúka na predaj obchodné priestory v projekte Nobelova. Rozbehnite svoje podnikanie na skvelom mieste - ceny od 43 236 EUR bez DPH.

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v luktatívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

TRNAVSKÁ RESIDENCE

TRNAVSKÁ RESIDENCE Trnavská Residence je TOP ponukou ako investícia alebo ako štartovacie byty. K dispozícií budú 1-2 izb. byty. Bližšie informácie Vám poskytnú naši predajcovia

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Pridať inzerát