Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na Vajnorskej prerábajú staršie kancelárie, vznikne komplex Office 142

05.05.2017, 05:01 | Tomáš Vašuta | © 2017 News and Media Holding

Na bratislavský trh s kanceláriami mieria nové priestory. Na Vajnorskej ulici prerába starší kancelársky komplex spoločnosť Tatra Real. Investor, ktorý sa zaoberá aj developerskými aktivitami, pripravuje projekt Office 142.

  • Tlačiť
  • 0

Projekt vzniká na Vajnorskej ulici 142, keď spoločnosť prerába komplex zložený z dvoch budov so spoločným prízemím. „Kompletná rekonštrukcia interiéru a exteriéru bude dokončená v auguste 2017. V súčasnosti sú už vymenené okná a budova sa zatepľuje, kancelárie sa budú pripravovať na mieru pre konkrétnych záujemcov,“ hovorí pre TREND Reality manažérka predaja Tatra Real Zuzana Galbová.

Celkovo by mal komplex poskytnúť päťtisíc štvorcových metrov kancelárskych priestorov. „V štandarde sú klimatizované kancelárie s otváracími oknami, SBI (integrovaný bezpečnostný systém, pozn. red.) monitoringu a manažmentu, kartový a bezpečnostný systém, kuchynka, zasadačka,“ opisuje Z. Galbová.

Neprehliadnite

Objekt má byť kompletne monitorovaný kamerovým systémom s možnosťou diaľkového sledovania cez mobil. Aktuálna obsadenosť je na úrovni šesťdesiatich percent. Nájomcov chce investor lákať aj na synergický efekt, keď vlastní susedný hotel Color. Práve ten umožňuje usporadúvanie konferencií.

Tatra Real stojí za projektmi ako nákupné centrum Hron v Podunajských Biskupiciach, obchodné centrum Saratov 2 v Dúbravke či kancelársky komplex Aruba Business Center na Galvaniho ulici v Bratislave.

Kancelárie na Vajnorskej ulici v pôvodnom stave.Zdroj: Google Street View

V poslednom čase ohlásili vznik nových administratívnych priestorov viaceré spoločnosti. Niečo vyše 40-tisíc štvorcových metrov kancelárií pripravuje komplex Eurovea 2. Neďaleko chce stavať aj skupina podnikateľa Ivana Kmotríka. Na rohu Plynárenskej a Prístavnej chce ponúknuť 18-tisíc štvorcových metrov kancelárií. Reštart ohlásil aj projekt Omnia Business Center na Tomášikovej s 25-tisíc štvorcovými metrami kancelárskych plôch.

  • Tlačiť
  • 0

Diskusia (0 reakcií)