Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nábrežie Eurovey 2 zverilo J&T Real Estate slávnej architektke z Barcelony

12.12.2017 | Daniel Suchý

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

12.12.2017 | sammy_dlx

A povedali Beth Gali, ze burani preberu jej vykresy a vsetko nasledne prenasobia konstantou x2? Podla motta "viac je lepsie", tak ako to urobili s Eggeratovym River Parkom. Zahustit, zahustit, zahustit a este raz zahustit. Hmota, hmota, hmota a este raz HMOTA. Lebo metre stvorcove vitazia nad urbanizmom.

12.12.2017 | Mr. H.

nieco ako Panorama City vs povodny navrh od Ricarda Bofilla

13.12.2017 | citatelTrendu

Presne. vezmú projekt, vynásobia zastavanú plochu 2, navýšia tiež poschodia a máme výsledok. Stačí sa pozrieť na Ripák I, je to hnus čo urobili s Dunajským nádražím.

12.12.2017 | mba

Premyslam, na co pani zaradili zahranicne projekty do galerie Eurovea 2. Z obrazkov z Hamburgu i z Barcelony je evidentne, ze s BA Euroveou nemaju vobec nic spolocne. Na prvy pohlad je viditelny rozdiel v tom, ako v zahranici robili projekty s citom a na Slovensku nahanali iba hmotu a peniaze - co najviac betonu do vysky a sirky, bez ladu a skladu, do projektu zobrali iba zahranicne meno, inak je rukopis buransky slovensky - iba zarobit co najviac prachov na 1m2.

14.12.2017 | romancek

Pekné vizualizácie, akurát by som na miesto električkovovej trate zakreslil cyklocestu. Električka by mala premávať po Mlanských Nivách, príp. po Landererovej.

19.12.2017 | Život

vyzerá to výborne, len aby sa nestalo to, čo píšu komentátori vyššie.... alebo aby nám pani architektka neumrela, kým sa to dostane aj do realizácie, ako pani Zaha Hadid...

Možno by stálu za to zveriť jej do rúk aj miniatúrne Staré Mesto, ktoré už nikam neroztiahneme: aby sa konečne dobudoval koncept Starého Mesta vsunutím štvorprúdovky z Mosta SNP do tunela čo najbližšie k mostu, aby sa konečne prepojilo Podhradie s Centrom pekným tiahlym námestím zapĺňaným ľuďmi, aktívnou malou zástavbou.