Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Najstarší hotel v Tatrách po rokoch chátrania otvárajú

16.12.2016 | Tomáš Vašuta

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

16.12.2016 | bluehen

30 ci kolko rokov odolal a nakoniec takto - obstavat betonom? Predsa len tie osoby by nemuseli ostat anonymne aj ked si to zelaju - minimalne majitel (nejakeho to urcite ma co sa schovava za nejaky fond) a veduci pamiatkoveho uradu co celu paradu povolil

16.12.2016 | Brunteles

Odolal comu? Ze sa nezrutil?

16.12.2016 | HromBlesk

Určite sa teší, že zmizla Ďalšia haraburda z Lomnice, tiež nechápem silený moderný design zadnej časti. To sa hanbíme za bella epochu v Tatrách? prečo jednoducho nedodržíme pôvodný štýl. Ako keby sme chceli byť za každú cenu in..a zoberiem si ako vzor vždy nejakú absolutnú blbosť.... Nezabudnem na NEmca stojaceho pri strbskom ako sa kukal na kempinksy a na jeho prístavby...a povdel ....das gibt nichts.... voľný preklad ..to snáď nie je možné..... dovetok ..kto to povolil také prístavby.... ???

17.12.2016 | Notiz

Tesim sa otvoreniu dlho predlho zatvoreneho hotela. Historicka budova bola prekne zrekonstruovana, nova pristavba ja zrejme ekonomickou nutnostou. Kazdopadne budu Tatry obohatene.

19.12.2016 | EuroSMS

Neviem, ci to takto bude fungovat. Web stranka cela zle, na tabletoch ledva cosi fici, ceny znacne, zakaznikov nutia k pobytovym dlzkam, o ktore nemaju zaujem. Podnikanie s prilis slovenskou charizmou.

21.12.2016 | Veronika Kredatusová

No tak to musím pozvať moju babku na kávu, aby mi pospomínala na časy, keď v hoteli pracovala :-)

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Ponuka bytov v Panorama City

Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na predaj a prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

City Park Ružinov

City Park Ružinov BOND Reality ponúkajú exkluzívne na predaj byty v projekte City Park Ružinov. Na kúpu vám stačí 10% z ceny bytu. Bezkonkurenčné ceny a občianska vybavenosť.

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE

POSLEDNÉ BYTY ZA ZVÝHODNENÉ CENY! -KRAMÁRE Moderná novostavba na Kramároch. Výborná príležitosť na bývanie v luktatívnej lokalite. Všetky informácie o projekte Vám poskytneme v našej RK.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát