Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Najstarší hotel v Tatrách po rokoch chátrania otvárajú

16.12.2016 | Tomáš Vašuta

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

16.12.2016 | bluehen

30 ci kolko rokov odolal a nakoniec takto - obstavat betonom? Predsa len tie osoby by nemuseli ostat anonymne aj ked si to zelaju - minimalne majitel (nejakeho to urcite ma co sa schovava za nejaky fond) a veduci pamiatkoveho uradu co celu paradu povolil

16.12.2016 | Brunteles

Odolal comu? Ze sa nezrutil?

16.12.2016 | HromBlesk

Určite sa teší, že zmizla Ďalšia haraburda z Lomnice, tiež nechápem silený moderný design zadnej časti. To sa hanbíme za bella epochu v Tatrách? prečo jednoducho nedodržíme pôvodný štýl. Ako keby sme chceli byť za každú cenu in..a zoberiem si ako vzor vždy nejakú absolutnú blbosť.... Nezabudnem na NEmca stojaceho pri strbskom ako sa kukal na kempinksy a na jeho prístavby...a povdel ....das gibt nichts.... voľný preklad ..to snáď nie je možné..... dovetok ..kto to povolil také prístavby.... ???

17.12.2016 | Notiz

Tesim sa otvoreniu dlho predlho zatvoreneho hotela. Historicka budova bola prekne zrekonstruovana, nova pristavba ja zrejme ekonomickou nutnostou. Kazdopadne budu Tatry obohatene.

19.12.2016 | EuroSMS

Neviem, ci to takto bude fungovat. Web stranka cela zle, na tabletoch ledva cosi fici, ceny znacne, zakaznikov nutia k pobytovym dlzkam, o ktore nemaju zaujem. Podnikanie s prilis slovenskou charizmou.

21.12.2016 | Veronika Kredatusová

No tak to musím pozvať moju babku na kávu, aby mi pospomínala na časy, keď v hoteli pracovala :-)