Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Najstarší hotel v Tatrách po rokoch chátrania otvárajú

16.12.2016 | Tomáš Vašuta

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

16.12.2016 | bluehen

30 ci kolko rokov odolal a nakoniec takto - obstavat betonom? Predsa len tie osoby by nemuseli ostat anonymne aj ked si to zelaju - minimalne majitel (nejakeho to urcite ma co sa schovava za nejaky fond) a veduci pamiatkoveho uradu co celu paradu povolil

16.12.2016 | Brunteles

Odolal comu? Ze sa nezrutil?

16.12.2016 | HromBlesk

Určite sa teší, že zmizla Ďalšia haraburda z Lomnice, tiež nechápem silený moderný design zadnej časti. To sa hanbíme za bella epochu v Tatrách? prečo jednoducho nedodržíme pôvodný štýl. Ako keby sme chceli byť za každú cenu in..a zoberiem si ako vzor vždy nejakú absolutnú blbosť.... Nezabudnem na NEmca stojaceho pri strbskom ako sa kukal na kempinksy a na jeho prístavby...a povdel ....das gibt nichts.... voľný preklad ..to snáď nie je možné..... dovetok ..kto to povolil také prístavby.... ???

17.12.2016 | Notiz

Tesim sa otvoreniu dlho predlho zatvoreneho hotela. Historicka budova bola prekne zrekonstruovana, nova pristavba ja zrejme ekonomickou nutnostou. Kazdopadne budu Tatry obohatene.

19.12.2016 | EuroSMS

Neviem, ci to takto bude fungovat. Web stranka cela zle, na tabletoch ledva cosi fici, ceny znacne, zakaznikov nutia k pobytovym dlzkam, o ktore nemaju zaujem. Podnikanie s prilis slovenskou charizmou.

21.12.2016 | Veronika Kredatusová

No tak to musím pozvať moju babku na kávu, aby mi pospomínala na časy, keď v hoteli pracovala :-)

Realitná inzercia

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City

PRENÁJOM - Ponuka bytov v Panorama City HERRYS ponúka na prenájom byty v rezidenčnom projekte Panorama City. Pozrite si našu ponuku bývania s krásnym výhľadom na Bratislavu.

Bývanie pre váš každodenný úsmev

Bývanie pre váš každodenný úsmev HERRYS exkluzívne ponúka na predaj byty v projekte NOBELOVA. Dostupné bývanie pre každého. V ponuke 1i až 4i byty v poslednej etape projektu za výborné ceny.

Moderné alebo klasické domy Dedinka

Moderné alebo klasické domy Dedinka Vyberte si moderný alebo klasický 4-izbový bungalov v lokalite s vlastným jazerom a lesoparkom. Ceny domov už od 157 tis. EUR.

Nové byty v Podunajských Biskupiciach

Nové byty v Podunajských Biskupiciach 1 až 4 izbové byty v dobrej cene na Kazanskej ulici, v bratislavskej Vrakuni

Mendelsohn

Mendelsohn Prémiová adresa, parkovanie v cene bytu v novom projekte MENDELSOHN

VILADOMY MARIANKA

VILADOMY MARIANKA 4-izbové byty vo viladome s vlastnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v cene bytu. Nepremeškajte predpredajovú zľavu 5000 EUR z cenníkovej ceny!

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe

Rodinné domy ELEVEN na Kolibe Doprajte si luxus v Malých Karpatoch. Ponúkame 11 RD poskytujúcich dokonalé súkromie a bezpečnosť v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Koliba.

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji

Galvaniho Dvory - 2. etapa v predaji Využite skvelú ponuku zvýhodnených cien na prvých 25 bytov s kvalitným štandardom a pivničnou kobkou v cene. Zistite viac!

Pridať inzerát