Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Najväčšie české nákupné centrum otvorí v októbri

06.07.2017, 14:00 | ds | ČTK

Nová časť pražského nákupného centra Chodov sa pre zákazníkov otvorí 11. októbra. Oznámil to vlastník a prevádzkovateľ centra, spoločnosť Unibail-Rodamco.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Centrum Chodov sa rozšíri zo súčasných 61-tisíc štvorcových metrov na viac ako stotisíc. Ponuka má zahŕňať 165 značiek. Komplex celkovo ponúkne vyše tristo obchodov, čo bude najviac v Česku. Najväčšiu plochu však naďalej bude mať OC Letňany, ktoré má 180 obchodov na 125 tisícoch štvorcových metrov.

Stavebné práce podľa firmy prebiehajú podľa plánu a to nielen v novej prístavbe, ale aj v súčasnej časti centra, ktorá tiež prechádza rozsiahlou rekonštrukciou.

„Na jeseň sa medzi novými nájomcami objaví napríklad všetkých sedem značiek koncernu Inditex, vrátane noviniek na českom trhu Oysho a Zara Home, alebo vlajková predajňa H&M na ploche tritisíc štvorcových metrov,“ približuje marketingová manažérka Centra Chodov Petra Valentová.

Neprehliadnite

Spolu s otvorením centra sa začne aj prevádzka multiplexu Cinema City. S 18 kinosálami, vrátane technológie 4DX, sa stane najväčším a najmodernejším multiplexom v Česku. Filmy v ňom bude môcť naraz sledovať viac ako 2 600 divákov.

Centrum Chodov bolo otvorené v roku 2005, ročne ho navštívi 13 miliónov návštevníkov. O desať rokov neskôr jeho vlastník ohlásil rozšírenie a modernizáciu za 4,5 miliardy českých korún (165 miliónov eur).

Unibail-Rodamco takto postupuje aj pri ďalších svojich centrách. Nedávno dokončil modernizáciu Auparku v Bratislave, jediného centra, ktoré vlastní na Slovensku. Pripravuje aj jeho rozšírenie.

Najväčší vlastník a správca nákupných centier v Európe má v portfóliu 71 komplexov v 11 krajinách.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy Unibail Rodamco

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves

Byty Bystrická - Devínska Nová Ves Štartovacie byty alebo vynikajúca investičná príležitosť. Byty Bystrická v Devínskej Novej Vsi od 85 758 EUR so štandardom v cene. Pozrite si ponuku bytov.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Hľadáte priestory pre nové možnosti?

Hľadáte priestory pre nové možnosti? Ponúkame na predaj a prenájom nebytové a obchodné priestory v priamom centre Bratislavy – Námestie SNP 15 – roh námestia SNP a Kamenného nám.

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok

Pozemky pre priemysel a logistiku, Pezinok Novovybudovaný prevádzkovo-skladový areál, 23 ha, všetky inžinierske siete a cesta na hranici pozemku. EIA, územné rozhodnutie. Prvý investor pred výstavbou.

Pridať inzerát