Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nákupné centrum Point v Banskej Bystrici otvorí v septembri

04.05.2018 | Daniel Suchý

Diskusia (1 reakcia) Pravidlá diskusie

04.05.2018 | righty

no neviem. nechcem moc trollovať, ale uvádzajú, že do vzdialenosti 20 minút autom majú potenciálnych 135-tisíc zákazníkov. otázka ale znie, prečo by tam tí zákazníci mali ísť? žeby po ceste nemali žiaden Lidl? zoznam aktuálnych nájomcov nijako nenaznačuje prečo by návštevníci nemali ísť 100 metrov ďalej do regionálneho obchodného centra.

„Aj s vlastníkom obchodného centra by sme radi prispeli k nárastu návštevnosti centra mesta...“ ja to skôr tipujem na veľmi rýchle spoplatnenie parkoviska pre všetkých - či už návštevníkov centra alebo "centra" v štýle Aupark Košice.

na druhej strane táto nehnuteľnosť môže zafungovať ako fantastický backup. Inditex sa bude čoskoro rozširovať po Slovensku, OC Europa pôjde s nájmom hore a odídení nájomcovia majú kde zaparkovať. hoci najskôr za rovnaké peniaze dostanú o dosť menej.