Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nová autobusová stanica sa blíži

26.11.2013 | Ľuboš Mistrík

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

26.11.2013 | cpa

Mal som pocit, ze toto je casopis pre cele Slovensko, nielen Bratislavu. Autobusove stanica, dokonca aj nove a krajsie ako bratislavska, maju aj inde, takze by bolo slusne voci citatelovi povedat v titulke, ze sa tu riesi bratislavsky problem.
PS pisatel je bratislavcan, ale chapajuci pocity nebratislavcana ked cita nieco taketo...

26.11.2013 | ready

Kde este konkretne na Slovensku maju autobusovu stanicu ako sucast projektu za 17 000 000 000 SKK?

Skor ma zaujalo to nekonecne oddalovanie, takto pred rokom bol clanok ze zacinaju v lete 2013

27.11.2013 | citatelTrendu

Prečo sa posúva umiestnenie autobusovej stanice? Prečo developer nie je mestom donútený na finančnom spolupodieľaní sa na predĺžení koľají električiek po AS zo Šafárikovho námestia? AS je významný dopravný uzol, prepojením koľají by sa obyvatelia Petržalky, ale aj celej západnej Bratislavy dostali električkami bezkolízne k AS. Je to rovnako dôležité ako prepojenie HŽS.

28.11.2013 | Adrian Gubčo

Trošku nekonkrétny článok, väčšina informácii už bola známa. Developer by hlavne mohol viac preferovať pešiu a cyklistickú dopravu. Hlavná otázka je však, kedy?