Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nová Cvernovka na Račianskej ožíva

26.04.2017 | Daniel Suchý

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

27.04.2017 | shaggy

Vysokoziskové profesie (grafici, programátori, filmári) získali od kraja lukratívnu budovu za babku a skrývajú to za podporu umenia. Gratulujem, Baštrnák má nových nasledovateľov.

30.04.2017 | Raperko

Tieto profesie su vysokoziskove mozno tak na Zapade. Tu by si s takou profesiou neprezil ani dva tyzdne. A
"lukrativna" budova to urcite nebola, kedze sa ju kraju nepodarilo 5 rokov predat.

01.05.2017 | shaggy

Lol, poznám dosť tých ľudí, viem aké "profesie" boli v Cvernovke. A ver mi, že boli vysokoziskové (sám robím v niečom podobnom a nemôžem sa sťažovať).
K budove - otázne je, za koľko ju predávali, ale ak by ju predali o 1000€ drahšie, než to, čo dostali od združenia Cvernovka, tak by na tom bol kraj lepšie. Ale chápem, banda bašternákovcov si potrebovala vybaviť lacné priestory.

27.04.2017 | Emasculate

Wtf. ta nadacia musi byt super uspesna, ze sa pri tych dotaciach, kulturnych a dobrovonickych akciach, v tejto skromnej komunite naslo na Jaguar XF, zaparkovany hned pod vchodom.

Z takejto charity ma clovek vylozene dobry pocit pri srdci.

27.04.2017 | bruciak

ako sorry , moze to byt auto investora podporujuceho jeden z atelierov, potencionalneho zakaznika, fotografa trendu :) ...
si si pomylil portal, ale taketo nizke pudy v prispevku sa pouzivaju na topkach...

27.04.2017 | shaggy

Nie, jediný, kto je v tomto prípade pomýlený, sú tí "umelci" odkázaní na podporu od kraja. Nikto z nich nie je sociálny prípad a garantujem ti, že malá časť z nich na ten Jaguar má. Ale tak, keď niekoho netlačí chrbtová kosť, nemá problém prijať verejné financie (v podobe nízkeho prenájmu).