Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nové Kamenné námestie predstavia do roka

25.06.2014 | Daniel Suchý

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

25.06.2014 | Adrian Gubčo

Aj keby tú súťaž vyhral hoci aj Rem Koolhas, Snohetta alebo BIG, ak má byť cenou za to zbúranie Prioru, tak je to neprijateľné.

26.06.2014 | citatelTrendu

Obostavanie námestia v centre mesta nazývať revitalizáciou je veru veľká odvaha. Pozrite si ten urbanistický návrh, námestie ostane iba spredu Tesca, aj to oveľa menšie. Je to hnus!

30.06.2014 | Aleven

Toto vyústenie je hanba všetkých zastupiteľstiev od doby poslednej významnejšej investície do budovy Prioru a pomník nenažranosti deviloperov na Osi Lordship-Tesco.
Vďaka, "dobrý sused" Tesco.
Milá verejnosť, hlavne si nebudujte vzťah k budovám, ktoré vám formovali historickú pamäť.

09.07.2014 | čézare

nechapem stačí odstrániť dočasné stavby (všetky tie stanky a kraviny a bilboardy a pod ...) postaviť pod celým podzemné garaže aspon 3 podlazia a hore pred Tescom spraviť park a zeleň ... nič viac netreba ... doplnat budovy o kancelarie a pod .... a tvrdit ze tam bude cokolvek viac ako dnes je klamstvo ... ak sa spraví cokolvek navyse doprava a prostredie a zivot okolo namestia to zabije ..