Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom
Objednajte si denný súhrn správ
Vyberiete si len témy, ktoré vás zaujímajú.
Zasielanie newslettra kedykoľvek vypnete.

Nové komplexy Twin City a Uniq si najali správcov

16.05.2017, 11:00 | Daniel Suchý | © 2017 News and Media Holding

Čerstvo skolaudovaný administratívny komplex Uniq Staromestská od developerskej spoločnosti Cresco Group a budova Twin City A, ktorú koncom minulého roka HB Reavis predal relitnému fondu spoločnosti IAD Investments, už majú správcov.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Výstavba Uniqu Staromestská bola dokončená v decembri minulého roka. Cresco získalo aktuálne kolaudačné rozhodnutie. Do budovy s tromi podzemnými a siedmimi nadzemnými podlažiami so 7 565 štvorcovými metrami kancelárskej a 917 m2 obchodnej plochy na prenájom a 138 parkovacími miestami v podzemnej garáži sa tak môžu sťahovať prví nájomcovia.

Budova je obsadená na 60 percent. Stane sa sídlom advokátskej kancelárie Čechová & Partners a z neďalekého Park One sa sem presťahuje aj realitná poradenská spoločnosť CBRE, ktorá sa zároveň stala správcom Uniqu.

Neprehliadnite

„Štandardom pri správe budovy typu A+ je poskytovanie služieb najvyššej kvality. Dávame si záležať na výbere dodávateľov strážnych, recepčných aj upratovacích služieb. Pri kvalitnej správe objektu je nutné zaoberať sa okrem krátkodobých aj dlhodobými cieľmi. Takým je pri budove Uniq Staromestská najmä konzistentné poskytovanie služieb na vysokej úrovni, akými sú napríklad služby concierge či parkovacia aplikácia,“ hovorí Lenka Benková zo CBRE Property Management Group.

Správcu si aktuálne vybral aj nový vlastník budovy Twin City A, Prvý realitný fond spravovaný spoločnosťou IAD Investments. Prvá fáza rozsiahleho komplexu bola dokončená v roku 2015. Developerská spoločnosť HB Reavis ju po plnom obsadení predala koncom minulého roka.

Twin City - aktuálny stavZdroj: HB Reavis

Twin City A stojaca pozdĺž Karadžičovej ulice ponúka vyše 16-tisíc m2 prenajímateľnej kancelárskej plochy. Sídlia tu spoločnosti ako PWC, Merck Sharp & Dohme, BNP Paribas Slovensko, Bayer či Sfera.

Komplexnú správu objektu dostala od 1. apríla na starosti medzinárodná realitno-poradenská spoločnosť JLL. Zodpovedná bude za dohľad nad technickou, operatívnou, administratívnou, finančnou a marketingovou stránkou projektu.

„V dnešnej dobe dokáže zodpovedná správa, individuálny prístup a v neposlednom rade implementácia inovatívnych riešení priniesť majiteľom budov vysoké úspory a zníženie servisných a prevádzkových poplatkov,“ hovorí Filip Polomský, vedúci oddelenia Správy nehnuteľností JLL Slovensko.

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • 0

Tagy CBRE, Cresco, HB Reavis, JLL, Twin City

Diskusia (0 reakcií)

Realitná inzercia

Ponuka bytov v projekte Tri Veže

Ponuka bytov v projekte Tri Veže HERRYS ponúka na predaj byty v rezidenčnom projekte Tri Veže. Pohodlné bývanie v centre diania - fitness, 24 h recepcia. Pozrite si našu ponuku bytov.

Projekt Nový Ružinov 3. fáza

Projekt Nový Ružinov 3. fáza HERRYS exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne vybavené byty a apartmány v 3. fáze úspešného projektu Nový Ružinov. Kuchynská linka so spotrebičmi v cene.

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova

Prenájom kancelárií CBC 3|4|5 Karadžičova Kancelárie štandardu A v budovách so zelenou - BREEAM certifikáciou. Reprezentatívne priestory, výhodná lokalita, maximálne pohodie, široká paleta služieb.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese.

Bývajte pri Bojnickom Zámku na top adrese. Na predaj vynikajúco riešený, štýlový 4izb. byt s terasou. Situovaný na prestížnej adrese, Pribinova ulica, v projekte KONDOMÍNIUM v Bojniciach.

Pridať inzerát