Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Obnova Blumentálskej ulice bude pokračovať podľa pôvodného plánu

21.02.2019 | TASR

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

22.02.2019 | romancek

Treba zaviesť parkovaciu politiku a spoplatniť parkovanie na ulici sumou aspoň 200 EUR/ročne, kto si nekúpi ročnú parkovaciu kartu, nech si kupuje cez SMS alebo z parkovacích automatov za hodinovú sadzbu aspoň 2 EUR/hodina. Hneď sa vyrieši problém s parkovaním. Len na našej ulici bez pohnutia stoja od leta 3 odparkované autá. Mestská polícia autá takéto neodťahuje, pretože nič neporušujú a majú ŠPZtky. Samozrejme ľudia, čo auto denne potrebujú potom nemajú kde zaparkovať. Tí, čo auto naozaj potrebujú, tých 200 EUR radi zaplatia, ak budú mať kde parkovať.

24.04.2019 | mte

Zial poslanci sa rozhodli dokoncit prestavbu ktora je uplne nezmyselna ale som si isty ze na tom niekto dobre zarobil.
Mesto sa v mediach snazi vykreslit situaciu ako spor obyvatelov a cyklistov ale nieje to tak. Blumentalska bola pokojna ulica kde cyklisti nemali doteraz ziadny problem a dovolim si povedat ze bola najbezpecnejsou ulicou pre cyklistou siroko daleko.
Problemom je sposob prestavby ktory paralizoval celu ulicu a vytvoril niekolko nebezpecnych miest pre vsetkych ucastnikov premavky.