Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Outlet v Parndorfe otvoril rozšírenie

12.04.2017 | Daniel Suchý

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

12.04.2017 | jarko757

Tak teraz neviem. Sú to dve centrá, alebo jedno? Fotky sú s Designer outlet centra a mapka je z Parndorf Fashion Outletu.
A majú aj dve, samostatné stránky.

12.04.2017 | al0

Fashion outlet je samostatna budova (male nakupne centrum) s obchodmi vo vnutri, Designer outlet je povodna promenada kde kazdy obchod ma samostatny vchod zvonku. Organizacne to mozu byt dve samostatne centra, realne su prepojene a hned vedla seba, takze clovek zaparkuje a peso prejde aj jedno aj druhe centrum.

18.04.2017 | Vladimir Kozar

Takze uvediem na spravnu mieru. Fashion outlet je iny developer a iny prevadzkovatel outlet centra. Cize ina entita a aj strategia ako aj cenotvorba najmu priestorov. designer outlet je Mcarthur Glen ktory je europsky resp svetovy hrac v oblasti developmentu ako aj prevadzky outletovych centier. V zasade si centra konkuruju avsak pre zakaznika sa akoby doplnaju. Dve odlisne skupiny s inym timom v operative.

12.04.2017 | gejza77

sú tam vôbec nejaké obchody, ak si odmyslím prevádzky s handrami a topánkami ?

13.04.2017 | shaggy

A položil si nejakú otázku, ak si odmyslím tú hlúposť, čo si napísal?

12.04.2017 | Andrej_sk

Ten Pandorf je neskutocny fenomen. Posledne roky je tam natresk ci vsedny den ci sobota a vsetci s nakupnymi taskami. A samsonite kuframi. Kozmopolitnejsie miesto v strednej europe neexistuje.

12.04.2017 | bozsky

A ceny uz vobec nie su outletove. Kazdy, kto niekedy nakupoval v outletoch v USA sa len zasmeje.

12.04.2017 | Nicollass

Je to nakupny raj pre cely Balkan a Bratislavcanov.

16.04.2017 | Bobesko

Nie len pre Balkan a Sk ale aj celu v4 a Rakusko. Ti, ktori prave tam centrum umiestnili dobre vedeli co robili. A pri pohlade na ten autopark ktori tam ma clovek moznost vidiet je asi uplne jedno ake su tam ceny.

18.04.2017 | čézare

no ludom co chodia do "outletu" do rakuska je cena jedno ... nakupuju ako sialenci a ja som rad, kazdy ma to svoje ...

Realitná inzercia

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov

Bývajte s tým, koho máte radi - Nový Ružinov Mestská vila Valentine: Bývanie pre mladých i rodiny, v blízkosti centra, ideálna dopravná dostupnosť. Unikátny mestský park na ploche 23 200 m2.

Chete predať nehnuteľnosť? My vieme ako

Chete predať nehnuteľnosť? My vieme ako Poraďte sa zdarma, akú hodnotu má dnes vaša nehnuteľnosť a získajte pri jej predaji čo najviac!

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja

Čerešne Dúbravka - Posledná etapa predaja Neprehliadnite poslednú etapu predaja nových 3-izbových a 4-izbových bytov v Čerešniach. Bývajte už o rok!

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN

Hypokalkulačka na výpočet hypotéky s RPMN Poradíme vám ako vybaviť výhodnú hypotéku bez stresu a námahy. Úverové ponuky zo všetkých bánk vám pripraví hypotekárny broker zo spoločnosti Smart Brokers.

Realitná kancelária a hypotekárne centrum

Realitná kancelária a hypotekárne centrum Vaše úvery a nehnuteľnosti riešime ako naše vlastné. Vaša spokojnosť a vaše odporúčania sú základom nášho úspechu.

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom

Kancelárske priestory na okamžitý prenájom Dve podlažia moderne zariadených kancelárskych priestorov s rozlohou 1 679 m2 na prenájom v celku, alebo po častiach: 1250 m2 alebo 429 m2.

Predaj a prenájom nebytových priestorov.

Predaj a prenájom nebytových priestorov. Ponúkame na predaj a prenájom nebytové/obchodné priestory v historickom centre Bratislavy – Michalská 18, Staré mesto - Pešia zóna pod Michalskou bránou.

Alej Hrušov

Alej Hrušov Predaj stavebných pozemkov s kompletnými IS na výstavbu rodinných domov, pozemky od 500 - 1200 m² v peknom prostredí dunajskej hrádze v Kalinkove.

Pridať inzerát