Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Stanica Nivy predstavila prvých nájomcov. Prichádzajú značky, ktoré tu ešte nie sú

25.11.2019 | vp

Diskusia (12 reakcií) Pravidlá diskusie

25.11.2019 | Lupask

vau inditex to je teda riadna vyhra!

26.11.2019 | Tomas9

Massimo Dutti pre "narocnejsieho zakaznika" - pobavilo :D

26.11.2019 | TotoTuSomJa

Mali by sme si dať stávku koľko potvrvá kým toto obchodné centrum s pridruženou službou stanice pre diaľkové busy bude fungovať v takomto režime.
Tipujem tak do 5 rokov to zmenia na apartány, kancelárie alebo kikngresové centrum, lebo OC sa tu nemá šancu uživiť. Je tu veľa konkurencie v okolí a ľudia využívajúci hromadnú doipravu asi veľký nákupný potenciál nemajú.

26.11.2019 | shaggy

Ja na to pokojne stavím svoje peniaze a som si istý, že vyhrám.
Rovnaký neúspech predpovedali Borom, keď tam prvé mesiace bývalo ľudoprázdno. A teraz oslávili 5 rokov.
Cez stanicu sa premelie veľa ľudí, k tomu veľké biznis centrá v okolí. Najbližších niekoľko rokov by som sa o klientelu nebál. Možno sa ešte upracú nájomcovia, ale apartmány z toho nebudú.
A prečo by nemali ľudia využívajúci MHD veľký nákupný potenciál? Ja chodím MHD a myslím si, že mám väčší nákupný potenciál, než väčšina diskutujúcich tu.

27.11.2019 | martin33

V Boroch som bol (po par rokoch) pred par dnami - a bolo tam relativne ludoprazdno. Odhadujem, ze tam bolo asi tolko ludi, ako v Shopping Palace na Zlatych pieskoch. Bolo to cez pracovny den, cez vikend je tam asi vacsia premavka, ale v Eurovei, Auparku, Avione a Centrali je plno aj cez pracovny den.
Ale tiez si myslim, ze toto nakupne centrum pri autobusovej stanici bude celkom vytazene (minimalne ako Central).

26.11.2019 | Tomas9

Jasné, že prežije, keď sa stále drží Shopping Palace, nemám obavy o nové centrum s autobusovou stanicou. V realite si budú deliť - ťahať zákazníkov s Euroveou a Centralom.

05.12.2019 | čézare

no ja vsadim cokolvek. … vzdy prezije shopping kde ti 10 spolocnosti denne vozi zadarmo klientov do objektu … len diletant moze toto nepochopit… skor padne polus alebo place …
kazdopadne bory preziju stavaju tam nemocnicu + bytovky jedna radost oni to podrzia … + zahorie kde po hranicu z CR nic takeho nie je …

26.11.2019 | Pavol1

Primark!!!!

27.11.2019 | gejza77

administratívne centrum, obchodné centrum a v podzemí garáž .... nemala to byť pôvodne plnohodnotná autobusová stanica ? Neoklamal nás niekto ?

27.11.2019 | Zakerný

Čo si predstavuješ ako "plnohodnotná autobusová stanica"? Nástupištia s autobusmi a nič iné? Či dovolíš aj jeden stánok s hot-dogmi?
Lebo tam plnohodnotná autobusová stanica bude. Choď sa pozrieť do Viedne na tamojší Hauptbahnhof a uvidíš, že viedenská hlavná železničná stanica nie je nič iné, než veľké nákupné centrum.

28.11.2019 | gejza77

vo Viedni, resp. v rakúsku prevádzkujú autobusovú dopravu profesionáli na rozdiel od nás, kde je autobusová firma vedľajším efektom činnosti developkára, ktorý nutne potreboval postaviť nákupné centrum v strede mesta a zároveň potreboval nedobrovoľne navoziť ľudí do jeho podzemia ..... pokiaľ takýchto amatérov vyhodíme z trhu, resp. ich pošleme robiť niečo úmerné ich schopnostiam (napr. zametať ulice či čistiť kanály), tak tu bude poriadok

05.12.2019 | čézare

gejza gejza … HB reavis napriek tomu ze stavaju krabice architektura je 0 bodov maju ludi co vedia zadarminko a hlavne vcas zisskat lukrativne pozemky a pockat si na dobu ked sa oplatí zacat stavat … si pozri kde postavili shopping v Singapore najnovsi … nie v centre ale na letisku Rovno cez shopping ides na letisko genialna vec a aj prakticka … bol som tam toto leto … aj oni nemaju rozum a robia vedlajsiu cinnost? smutne je toto vase komentovanie ...